Jump to content
Luki Luki

Postać: Colorblind [nagość]

Recommended Posts

wow kapitalne !!! chcialem to na tapete w pracy wrzucic ale potem zobaczylem calos i chyba nie bardzo ;)

chyba ze zrobisz mi wersje ocenzurowana haha

naprawde swietny design postaci i wykonanie

gratulacje !

MLoDY47 spytał mnie w mailu dlaczego nie będę zgłębiał dalej Vraya. Ustaliliśmy że tu odpowiem i wrzucę jeszcze warstwy które składałem w Fuzji.

Co do Vraya, jak już pisałem w wipie, początkowo byłem zachwycony łatwością oświetlania, ale kiedy zacząłem pracować nad materiałami, zapał mi trochę przeszedł. W Vrayu pod Mayę (nie wiem jak jest w Maxie), jest na przykład nieodpowiadająca mi zupełnie zależność pomiędzy parametrami specular i reflection. Nie mogłem zrobić materiału, który miałby samego speculara i nic nie odbijał. Vrayowy skin też nie jest tak elastyczny jak ten z Mental Raya. Vray nie rozumie też mayowego materiału Phong E, który bardzo lubię.

Jak widać na screenie z warstwami, oddzieliłem sobie wszystkie możliwe speculary. Do ich wyrenderowania używałem Vray Mtl, w którym również jest sporo dziwnych zależności np. między specularem a fresnelem itp. Warstwy specularowe wychodziły dość blade i nie dawały zbyt wielkich możliwości w postprodukcji.

Dlatego następnym razem raczej Mental.

Jak widać na screenach wyrenderowałem dwa osobne światła, dla każdego światła była osobna warstwa ze specularem. Użyłem GI, do którego ustawiłem bardzo proste studio, stąd wzięły się rim lighty, oraz ogólna miękkość oświetlenia.

Nie ma w tym wszystkim zbyt wielkiej filozofii. :)

http://www.luki3d.com/color_blind/warstwy.jpg

http://www.luki3d.com/color_blind/zrzut_fuzja.jpg

Ależ ona piękna. Podoba mi się że zdecydowałeś się na stylizowaną buźkę. Chętnie bym to we fryrenderze zobaczył....ehh może spróbuję swoich sił z postacią.

Nie chcę wyjść na ordynusa, ale mógłbyś zdradzić, jak zrobiłeś sutki ?

Guest P.

ło żesz.

Szacun że Ci się jeszcze chce.

Luki dzięki, że Ci się chciało.. Jest ślicznie:)

Ps

Jeden sutek zasłania folder "downloads" a drugi "zdjęcia" także mogę korzystać z kompa nie tylko po 22

Jeszcze raz dzięki:)

Oh Omen zrobił z tym to, co bylo trzeba.

Gratuluje Luki

Teraz będziesz tylko takie laseczki trzepał?

Dzieki Luki... ...Bardzo fajnie poskladane. I jeszcze raz....

...PRZE - MISTRZ!!!!

Nagroda na cgtalk byla dla mnie oczywista. Gratuluje !! :)

Dzieki za gratulacje.

Trochę się nie spodziewałem tego awarda. Monochromatyczny obrazek, bez bardzo szczegółowego detalu, takie rzeczy rzadko się załapują do galerii cg choice.

Kusanagi - zrobiłem tapetę SFW. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę to zapraszam. :)

http://www.luki3d.com/color_blind/colorblind_wallpaper_sfw.jpg

Mniej więcej w podobnej, "grzecznej" formie, obrazek będzie wydrukowany w 3d Artist Magazine.

P. - może jakbym robił tyle postaci w pracy co Ty, to w domu już też by mi się nie chciało. ;)

Super! Śliczniutkie!

Właśnie ta monochromatyczność, brak detalu i prostota są największym atutem tego obrazka. Bez tego nie było by tego klimatu :)

Gratulacje!

gratuluję. dobrze ze na tapecie schowałeś piersi można spokojnie wieszać ;)

Śliczna.. fajnie, że mocne światło sprawia, że nie wszystko jest dopowiedziane, wzrok skupia się raczej na ciemnej oprawie oczu.. jakich oczu!

skomplikowanie w calej prostocie i prostota w calym skomplikowaniu...tak to mozna nazwac. Swietne swiatlo, swietna poza, swietny kadr...o czym mysli ta dziewczyna? stary ta praca jest naprawde dobra i nie mow ze sie nie spodziewales awarda...a nawet jesli nie...to itak zasluzony...dolaczam sie do gratulacji

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy