Jump to content

Recommended Posts

witam, koniec koncow i ja postanowilam sklecic sobie tutaj motywujaca do dalszego dzialania teczuszke 馃檪 jako ze w przyszlym roku mamy miec rozmowy kwalifikacyjne na uczelnie chcialabym stworzyc jakies godne pokazania portfolio. no i moze *niesmiale* zaczac jakies powazne ilustracje rysowac, moze jakis concept design.. na poczatek co by kazdego wielbiciela jablek ucieszyc kilka martwych 馃檪 16.jpg47.jpg30.jpg44.jpg spora czesc jest tez w watku z natury. a to takie 'nowsze' pracki sketchbook2.jpgmemorybriefsketchbook4.jpg4.jpg i to chyba tyle na poczatek :)[ATTACH=CONFIG]90966[/ATTACH]

• Replies 400
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Soulinka12 o tak, milo 馃檪 no to wspomniane wczesniej ilustracje. Ostatnio bardzo milo mi sie je rysuje chociaz tla to ciagle meczarnia. 聽 ps. tak, narysowalam rudego pana Kleksa z Mateu

Skoro inni wrzucaja to i ja polece z pandemicznym updejtem teczki. A dokladnie z postaciami, okolo ilustracyjne prace zbiore w jakies kolejnej aktualizacji, niech to ma jakies rece i nogi. 聽

Po dluuugiej przerwie i informacji o powrocie strony do zycia wrzucam cos na probe. Zyjecie? 聽

Posted Images

Fajne pracki, a teraz mam propozycje, sprobuj podejsc inaczej do rysowania.

Odpusc szraf i znajdz jakas swoja metode. Oczywiscie mozesz to zupelnie zignorowac, ale mysle ze wiele bys zyskala eksperymentujac. W polsce szraf jest strasznie popularny o moim osobistym zdaniem jest do .... niefajny.

Pozdrawiam.

dzieki ICE, sprobuje cos pokombinowac :) aczkolwiek to juz chyba przyzwyczajenie, a tu na collegu nikt tak naprawde rysunku nie uczy.

a co by nie wrzucac bez rysunkow kilka szkicownikowych rzeczy

mastercopybotticelli.jpg

cwiczenie z CGtalk'u zeby kopiowac glowy ze znanych obrazow ;)sketchbook005.jpg

sketchbook1.jpg

childhoodtoybrief4.jpgtoyprojectfinalpiece.jpg

'tw贸r' konczacy moje spotkanie z pluszowymi misiami i 'visual studies', robiony w pospiechu.

Edited by BetiiX

miniaturek2.jpg

mialam tylko cwiczyc rysowanie oczu, wyszlo cos takiego. dlugopis.

memorybriefsketchbook6.jpg

jeden ze wstepnych szkicow ze skeczbooka. wczoraj testowalam gwasz w tej stylistyce i musze przyznac ze spisuje sie swietnie :)

5.jpg

kominek na swieczki, tak dla zabawy. akryl

aczkolwiek to juz chyba przyzwyczajenie, a tu na collegu nikt tak naprawde rysunku nie uczy.

to zupe艂nie jak u nas ;)

akryl strasznie rozedrgany, wi臋cej czystej plamy i mieszania barw.

powodzenia

• 2 weeks later...

dorzucam cos co zaczelam mazac niedawno, tez w sumie jako czesc projektu. photoshop, poki co taki zarys,musze znowu walczyc z vista co by tablet rozpoznawala..

shellcopy.jpg

zdaje sobie sprawe ze blade, coz stary laptop mam. uwagi mile widziane.

memorybriefsketchbook8.jpg

jeden ze szkicow ze sketchbooka, akwarelki, copiki, pisaki kreslarskie

Edited by BetiiX

Ze wszystkich prac najlepsz膮 s膮 figi (znaczy tak mi si臋 wydaje 偶e to figi xD, nie znam si臋 na owocach) i ta pierwsza czaszka pod nimi. Bardzo dobrze je zacz臋艂a艣, znalaz艂a艣 obj臋to艣ci i zbudowa艂a艣 formy, u偶ywaj膮c prostych linii i k膮t贸w (a nie 艂uk贸w, kt贸re s膮 zdradliwe), a potem je zmi臋kcza艂a艣, przez co wygl膮daj膮 najbardziej sp贸jnie i wyrazi艣cie ze wszystkich prac. Przy czaszce troch臋 za ma艂o to poci膮gn臋艂a艣, a szkoda, bo druga to si臋 kompletnie rozjecha艂a :)

Reszta prac wygl膮da jakby艣 liczy艂a na przypadek, "mo偶e wyjdzie, a mo偶e nie". ;)

Mimo wszystko najbardziej sympatyczna praca to chyba bia艂y mi艣 w zielonym szaliku ;] hehe

Jedziesz dalej.

@n-pigeon nie wiem ktore to figi, domyslam sie ze chodzi o dynie ;) dziekuje za taki dlugi komentarz, bardzo pomocny.

dorzucam cwiczenia stopek i jakas czache (moze za kilka lat wyjdzie mi na poziomie EC)

sketchbook3.jpg

sketchbook4.jpg

Edited by BetiiX

@CUKIERASS tak bierz szkicownik i szkicuj szkicuj szkicuj co popadnie :)!

co by pusto nie bylo - szkicownikowe roznosci. mial byc mechanoid bojowy na bitwe, ale sie juz niewyrobie wiec tu wrzucam te moje rozkoszne szkice robota.

sketchbook7.jpg

@RaVirr dzieki bedzie wiecej niedlugo, obym tylko miala czas skanowac.

przewracajacy sie pojemniczek z zonkilami. powoli co nie co chwytam, musze zaopatrzec sie w kolejne tubki (i wyprobowac lezace w kacie oleje).

9.jpg

@emmilius teoretycznie od 10-11 lat (6lat na zajeciach w MDK, potem 2lata architektury krajobrazu, a nastepnie przerwa dosyc spora) a tak naprawde to jakos od roku :) a co w mojej kresce niekobiecego ;)? tak z ciekawosci tylko pytam.

@KhazadThard i n-pigeon dziekuje! i zarzucam szkeczyka i jedna z czesci mojego 'development' ze szkolnego projektu :) rozmiar A2, akryl. jakies 20-30minut.

sketchbook9.jpg

memorybriefdevelopmentpart1.jpg

Niekobiecego - mo偶e z艂e okre艣lenie =] po prostu ... sam nie wiem, ma艂o jeszcze chyba w 偶yciu widzia艂em. Lu藕ne to i 艣wiadome. Jak by nie by艂o czas rysowania imponuj膮cy podobnie jak kreska. Pzdr.