Skocz do zawartości

betty


BetiiX

Rekomendowane odpowiedzi

Oh dziekuje za te wszystkie komentarze, bardzo milo sie czyta i dodaja otuchy w chwilach zwatpienia.

Mialam plan na inktober, ale zamkniete przedszkole wystarczylo. Wiec wrzucam kilka wiedzmo szkicow i ilustracje z uzyciem zlotego tuszu. Bo kazdy uzywa zlotego tuszu i u innych slicznie wyglada 🙂 .

67.jpg

sketchbook  60.jpg

sketchbook  63.jpg

sketchbook  64.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Soulinka 🙂

 

I jakos tak przepadlam, zycie/praca mnie wchlonely, Borys zmienil zdanie o 20tej w poniedzialek na poczatku stycznia i pomagam 6latce ogarnac google classroom. Poki co wyskrobalam tylko 'rzepke' i odprezajacego 'dtiys'. I na boku cos dziubam, ale pokazac niemoge, ups.

Ogolnie wziasc sie chce za portfolio i dopakowac je wieksza iloscia ilustracji 'dla dzieci' 🙂 W planach sa dzieci cos robiace i moze ekstra ilustracje do 'rzepki'.

 

Pozdrawiam i witam w 2021.

 

1.jpg

2.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey @BetiiX kope lat 😄 Świetnie Ci idzie z tymi ilustracjami! Sympatyczne z charakterystycznym stylem. I fajnie że zaczełaś dodawać tła. To buduje historię i jeszcze ciekawiej się patrzy na całość 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helo helo, przepraszam za znikniecie ale ogarnianie freelancu + homeschooling + normalnej pracy o durnych godzinach mnie przeroslo. Projekt za mna wiec moge wiecej malowac dla siebie 🙂 Zaczelam MerMay w kwietniu bo w zyciu roznie bywa 😉
I czuje ze trzeba wrocic i zaczac jakies studies buziaczkow/sylwetek porobic gdyz ciagle sztywno jest. Ale coraz to kolorowiej 😉

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj i znowu sie zagubilam i zapomnialam aktualizowac teczuszke na bierzaco. Coz, wrzucam mermajowe wypociny. Uwazam ze calkiem dobrze mi poszlo patrzac na to jak malo mam czasu na rysowanie dla siebie a jak duzo wolnego maja dzieciaki (tez chce miec urlop od pracy co 5-6 tygodni!).

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności