Jump to content

Recommended Posts

Mam problem z tą ilustracją D: z jednej strony podobają mi się wszystkie elementy, szczególnie dziecko bo już Ci świetnie wychodzą, a z drugiej przeszkadzają mi te dwie perspektywy (stół/krzesło, dziecko/podłoga, kwiaty/zabawki). Wiem że to może być celowe więc nie jest to minus przy pracy tak mocno stylizowanej.

Widziałbym to jako ilustracje w jakieś książeczce dla dzieci ale tu by się przydała opinia jakiegoś dziecka, pewnie ono by się nie przejmowało takimi pierdołami jak perspektywa ^^

Edited by Kazikowy

@Kazikowy nawet niezauwazylam tego krzesla dopoki o nim nie napisales. I od miesiaca mnie irytuje wlasny brak kompetencji!

Przedswiatecznie lecimi dalej z ilustracjami i szkicami. Udalo mi sie ukonczyc na czas Artstejszonowy czalendz i jesli ktos chce wszytskie karty postaci zobaczyc odsylam do swojego profilu na tejze stronie, a tutaj daje tylko grupowe zestawienia.

A co do szkicow, to dodam jeszcze ze mialam faze na rysowanie ze zdjeciowych referencji w celu powiekszenia mojej modowej wiedzy, w koncu ile czasu moga te wszystkie postaci nosic tylko koszulki i spodnie. Link do pintrestowej tablicy, jakby ktos tez mial ochote fatalaszki poszkicowac https://www.pinterest.co.uk/betiix/outfits/

23.jpg

artstation_underwater_challenge_line_up_creatures.jpg

artstation_underwater_challenge_line_up_humanoids.jpg

sketch_a_day_1_463.jpg

sketch_a_day_1_464.jpg

sketch_a_day_1_465.jpg

sketch_a_day_1_469.jpg

sketch_a_day_1_472.jpg

sketch_a_day_1_471.jpg

sketch_a_day_1_476.jpg

sketch_a_day_1_480.jpg

sketch_a_day_1_475.jpg

I coz, to raczej ostatnia aktualizacja teczki w tym roku wiec pozostaje mi zyczyc wszystkim Wesolych Swiat, Cintiqow pod choinka i Szczesliwego Nowego Roku wypelnionego mnostwej rysunkowej fantazji i fajnymi, dobrze platnymi i przyjemnymi zleceniami :)

Czas tu troche odswiezyc teczuszke, bo zaczely sie zbierac swieze poklady cukru.

Na poczatek dwie ilustracje, ktore w tym roku udalo mi sie zrobic.

1.jpg

2.jpg

I troche szkicowych slodkosci. Biore udzial w instagramowym 'czalendzu' i prawie codziennie rysuje jakas Disneyowa ksiezniczke. Glownie z ciekawosci jak mi to wyjdzie, bo naprawde malo fanartuje. A llama/alpaca to dla balansu.

sketch_a_day_488.jpg

sketch_a_day_489.jpg

sketch_a_day_493.jpg

sketch_a_day_490.jpg

Pozdrawiam

Czas teczke odswiezyc, bo sie troche roznosci uzbieralo.

backpack_gang_1.jpg

backpack_gang_2.jpg

backpack_gang_3.jpg

food_animals_applegator.jpg

food_animals_llamuffin.jpg

food_animals_sketches.jpg

sketch_a_day_521.jpg

sketch_a_day_522.jpg

sketch_a_day_526.jpg

sketch_a_day_527.jpg

sketch_a_day_529.jpg

Za podwyzszony poziom cukru we krwi, czy tez prochnice, nie ponosze zadnej odpowiedzialnosci :)

Odkurzam teczke bo mam o jedno dziecko wiecej, czasu o wiele mniej i nadal nieumiem ladnego zdjecia szkicom zrobic.

sketchbook_01.jpg

sketchbook_02.jpg

sketchbook_06.jpg

sketch_a_day_554.jpg

Jest tu wogole ktos jeszcze?

A, i dodam ze wrocily wszystkie stare posty i mozna patrzec na moje okropne digitale z przed lat!

Cześć, przejrzałem sobie twoje malunki i doceniam to że uparcie trzymasz się swojej charakterystycznej stylistyki, jest mistrzowska w swojej prostocie ;) Co do frekwencji na maxie to z tego co zauważyłem ludzie tu wpadają co jakiś czas tylko po to by w międzyczasie odświeżyć teczki i z powrotem znikają w czeluściach grup na fb i innych instagramach, a szkoda, fajnie było by trochę ożywić to forum.

Bardzo dobrze że się trzyma. Bo stylistyka bardzo fajna. Bajkowa dość oryginalna. Ja bym jeszcze nad kolorami popracował. Co by były bardziej żywe i ruchawe.

Dzieki! Nad kolorem ciagle pracuje, zauwazylam ze ilustracje nadal mam tendencje 'brudzic' ale chociaz metode kolorowania sobie wyrobilam. Teraz tylko trzeba znalezc czas na wieksze rysowanie :).

A by post nie byl bez artow wrzucam troche cukru.

12.jpg

9.jpg

14.jpg

ali_ventures_baby_sister.jpg

Wiem, dlugo nic tu nie bylo ale niewypada ominac takie swieto.

A wiec... Wesolych Swiat zycze wszystkim, no i szczesliwego Nowego Roku pelnego samych sukcesow i inspiracji :)

22.jpg

Czas na mala aktualizacje po kolejnej dluzszej przerwie - ostatnio wiecej tradycyjnych szkicow postaje. No to lecimy!

1.jpg

6.jpg

100-headz-1.jpg

sketchbook-01.jpg

sketchbook-02.jpg

sketchbook-08.jpg

sketchbook-16.jpg

wygląda super. Przypomina mi trochę francuski albo belgijski komiks.

Po dluuugiej przerwie i informacji o powrocie strony do zycia wrzucam cos na probe. Zyjecie?

21.jpgsketchbook-50.jpgsketch-a-day-3.jpgsketchbook-40.jpg

• Like 3

Witamy ponownie i dzięki za update. Jeśli któraś praca ukończona jest warto podzielenia się tym w galerii - zachęcam do wrzucenia również do Galerii 2D tutaj: https://max3d.pl/gallery/