Jump to content

Recommended Posts

dzieki emmilius :) co do digitala - troche mi zajmie zanim dojde do telkowego poziomu, ale powoli sie przyzwyczajam :)

tradycyjnie juz szkicowy zestawik + koles narysowany z mysla o printmakingowych eksperymentach :D

sketchbook40.jpg

sketchbook39.jpg

• Replies 402
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

@Soulinka12 o tak, milo 🙂 no to wspomniane wczesniej ilustracje. Ostatnio bardzo milo mi sie je rysuje chociaz tla to ciagle meczarnia.   ps. tak, narysowalam rudego pana Kleksa z Mateu

Skoro inni wrzucaja to i ja polece z pandemicznym updejtem teczki. A dokladnie z postaciami, okolo ilustracyjne prace zbiore w jakies kolejnej aktualizacji, niech to ma jakies rece i nogi.  

Po dluuugiej przerwie i informacji o powrocie strony do zycia wrzucam cos na probe. Zyjecie?  

Posted Images

Rothbart, Kalberos - dziekuje :) co do animacji to tak jakbyscie zgadli. planuje cos w ten desen, zaleznie od czasu i mozliwosci,(bo coz 40+godzin w pracy + 6-9 collegu zabija). wszystko w ramach self-directed brief ktory niedawno skonczylam pisac. bedzie grecko i potwornie hyhyhy..

telka - no digital cwicze, poki co nadal kuleje. a cell shading. hm. chyba niewiele w tym temacie improwowalam od 2006 roku. http://shy4.deviantart.com/gallery/?offset=72#/do87uk

kilka wyrywkow szkicowych z dzisiaj.

sketchbook43.jpg

dzis szkicow niema. tylko dlatego ze nie chce mi sie skanowac, no i oplakuje ze zostaly tylko 4 kartki w szkicowniku. za to digital, prosze o rady, uwagi, krytyke (ale badzcie delikatni).

40.jpg

z reguly collegowych prac niezamieszczam bo raczej nie ma sensu,jednak tym razem zrobie wyjatek :) tradycyjny screen-print. szkic tego gostka pojawil sie juz gdzies wczesniej w teczce. jakosc zdjecia jest srednia, no coz, A3 do skanera nie wrzuce ;)

41.jpg

• 2 weeks later...

Podobaja mi sie te szkice jak i twoj styl, fajna masz ta kreske :) Sam bym chcial tak umiec. Co do tych pokolorwanych juz mniej mi sie podobaj, tzn nie sam design postaci a sam sposob jak sa pokolorowane, choc ten ostatniu juz super jak i pan w czerwonej pelerynce na poprzedniej stronie. Po podsumowaniu powiem tylko ze dobrze, ze zarzucilas mange ;) Czekam na wiecej :)

pumax,Soulinka12, Pawelkos, leszek-lenia dziekuje za komentarze i rady :) z liniami i kolorowaniem bede dalej eksperymentowac, obiecuje :)

co by pusto nie bylo, szkice. male bo i szkicownik nowy i malutki.

sketchbook20121.jpg

Danae dzieki,ciesze sie ze nie widac wszechobecnej 'mangowosci' bo zawsze sie tego obawiam.

karola-j dzienks

'cielisty' marker mi sie wyczerpal, zakupilam juz nowe i jakos niedlugo powinny sie kolejne copicowe prace pojawic.

no to tak wlochato.

3-1.jpg