Jump to content
WWWoj

Dead Island cinematik

Recommended Posts

Ktos mi to podeslal wczesniej. Poczatkowo myslalem, ze to total crap, ale dawno mnie trailer gierki tak nie walnal. Swietne. Kapitalny pomysl. Dalo rade.

t.

Mega klimat! Mocne i bardzo pozytywne skojazenia z Lostem. Mam nadzieje ze uda sie ten klimat w samej grze jakos uchwycic

Najpierw patrze "oooo raaaany, znowu zombie... 'oryginalnie', pfffff!"

A potem obejrzalem.

Rewelka pomysl, fajne wykonanie, swietny klimat. Prawde mowiac spodziewalem sie pod koniec szybiego przewiniecia calej akcji w normalnym tempie i we wlasciwa strone ale... czy ja wiem? Tak bardziej kopie i uczlowiecza bohaterow. Musze pogrzebac cos wiecej o samej grze bo pierwsze slysze.

Super robota panowie - kto by to nie byl.

Moim zdaniem nic dodać, nic ująć. Rewelacja. Nie lubię zombiaków, bo to oklepany do bólu temat (jak zombie- martwe a łazi), ale ten trailer robi wrażenie. Mocne wejście nowego tytułu.

Genialny klimat, genialny pomysł i wynonanie... no nie genialne ale bardzo przyzwoite ;) Czasem animacja postaci coś mi szwankowała. Ciekawe jak by to się prezentowało puszczone od tyłu. Czyli od przodu ;) Normalnie chyba sobie sciągne, przemontuje i zobacze :D

A walsnie mialem pisac na max3d.pl czy ktos widzial ten trailer. Czemu sie nikt nie chwalil ze Techland robi takie cacko? :)

Czemu sie nikt nie chwalil ze Techland robi takie cacko? :)

Robią to już kilka lat ;) Ja się raczej zastanawiam czemu się nie chwalili, że to TAK sie prezentuje ;)

Może trzeba czasami być trochę skromnym i przywalić raz a dobrze ;D Fajnie wykonane, ciekawy montaż.

O_O

Dawno nie widziałem tak dobrego cinematika pod względem historii i jej przedstawienia.

Trailer wizualnie- świetny, pomysłowo- rewelacyjny, klimatycznie- geniusz... Jeżeli gra trzyma klimat, to wg. mnie będzie mega sukces. Brawo dla autorów!

Po prostu, klękajcie narody ;) mam nadzieje że gra będzie równie świetna co trailer..

Kurcze a już się bałem że Techland odstąpił od tego projektu... trzymam za to kciuki już ze 2 lata a może i dłużej... pomysł z podziałem zombie na warstwy skóra/mięśnie/kości genialny w swej prostocie... ach cieszy się paszcza... Rozumię artursadlos że bierzesz udział w tym przedsięwzięciu

Guest e=mc^2

fajne fajne, nawet bardzo

sekwencja śmierci od tyłu jest bardzo fajnym pomysłem :P Ale animacja wydaje mi się miejscami dość sztuczna.

No to rośnie konkurencja dla Blizzarda w cinematikach rodzima ;) Konkret. Bardzo dobra robota. Wielkie gratulacje dla twórców.

pozdro

czaps

Czego jak czego, ale tego to się potym trailerze nie spodziewałem :) Świetny pomysł na montaż, a wykonanie na światowym poziomie. A DI mogło by już w końcu wyjść, ile można na to cacko czekać :)