Jump to content

Dead Island cinematik

Recommended Posts

• Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Robi wrażenie. Wczułem się mocno. Jako młody tata świetnej córy przejąłem się filmem. Miejscami sztywno, miejscami genialnie. Montaż od tyłu z przerywnikami we właściwą stronę jest rewelacyjny. A gra pewnie będzie już bardziej typowa.

No nieźle ludzie trzymali gębę na kłódkę, pogratulować dyscypliny.

świetne! gratuluje!

Mnie tylko męczy jedno, mimika bohaterów... nie widzę za bardzo strachu wściekłości zawziętości żalu.. w zasadzie nic nie widać po nich, taki dziwny uśmieszek grymasowy mają na twarzach. Wiem że to kosmicznie trudne, ale po prostu ten element mi odrobinę przeszkadzał w całości. Poza tym genialne.

gra, pomysł na ten klimat, jak projekty, na których opiera się miedzy innymi cinematik były robione przez Techland, mogę zdradzić, ze w gra ma o wiele więcej mocnych stron, trailer ma zaciekawić :]

No przecierz widac bylo od poczatku ze to robota mega pro i z calym szacunkiem do Techlandu ale chyba ciezko by bylo aby cos takiego powstalo w firmie ktora nie miala do czynienia z tiserami wczesniej. Trailer robi mega furore na wszystkich forach zwiazanych z grami .Szkoda tylko ze cos takiego nie powstalo wlasnie w Polsce.

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,9124369,Swiat_zwariowal_na_punkcie_zwiastuna_Dead_Island.html

Edited by DeC

No do końca właśnie tego nie wiadomo, co powstało tutaj co nie. Nie wiadomo czy ktoś z osób z Polski nie uczestniczył w tym. Ja mam nadzieję, że zostanie przerwana ta zmowa milczenia i ktoś coś więcej o tym napisze :)

Nie zmienia to faktu, że faktycznie na świecie dużo się o tym mówi i sam trailer robi furorę więc i tak gratulacje dla Techlandu. Na pewno firma została zauważona.