Jump to content

Recommended Posts

Dobra, startuję z teczką, bo najwyższy czas zacząć się mobilizować i nauczyć w końcu solidnej roboty. Liczę na merytoryczne lincze i budujące komentarze. Wrzucać tu będę szkice, koncepty i ćwiczebne malunki. Do większych projektów linki będę zamieszczać poniżej. Dotychczas dałam się poznać poprzez:

Finished 2D: Casebook of Victor Frankenstein

Finished 2D: Wiedźma opiekunka

Finished 2D: Zawód: Wiedźma

Edited by Milena Mlynarska

łooozaa!! wpasiebcze :p fajne charakterki krecha i kolorki w pierym też extra

Przeciętnie trochę. Wiesz...zapisz to, bo to jest takie, że w miarę od biedy może się do czegoś przydać.

Spróbuj pozmieniać coś. Nie wiem...zacznij od początku.

Tzn. wiesz...cenię Twoją pracę jaką włożyłaś...ale spróbuj jeszcze raz. Serio.

kreskę masz świetną pod animację :) taki przyjemny miks mangi i disneya :D dawaj kobieto więcej tych rzeczy. nie wiem co Czakiemu sie stało że tak napisał xD

No Milla fajnie pokazałaś się od innej strony, że poza dopieszczonym stylizowanym realizmem potrafisz też robić szkice właśnie takie pod animację. I to w różnej stylistyce :) Super

Pierwszy koncept bardzo pozytywnie kojazy mi sie z Keithem Thompsonem.

Fajna teka.

Uporządkuj lepiej warstwy i naucz się skrótów! A nie się będziesz chwalić po forumach i aktywować natychmiastowe powiadomienie :D

Torturr - nie aktywowałam, ale chwalić się bezwstydnie będę ;P

Ortheza - spokojnie, urośnie :)

ICE - Keith Thompson? w sumie... hmm... ale moje ładniejsze XD

noiprox - dzięki :) no w stronę animacji chcę iść, ciągnie niesamowicie.

telthona - odnośnie Czakiego to... gdybyś wiedziała to, co ja wiem, to już nic by Cię nie zdziwiło ;]

Czaki - LOL - o żesz ty, a przyjdź no tylko do roboty... X]

Wojtek - THNX! :)

Disney i Ghibli w jednym :D natchnął Cię artbook do Tangled? :)

badzo sympatyczne szkice generelnie :)

telthona - odnośnie Czakiego to... gdybyś wiedziała to, co ja wiem, to już nic by Cię nie zdziwiło ;]

Chcesz powiedzieć, że Czaki skrywa jakąś... mroczną tajemnicę? Przerabianie kobiet na perfumy, te sprawy?

noiprox - gorzej ;) więcej nie powiem, bo mnie jeszcze zbanuje hehe

sucharek - oj tak, Tangled mnie natchnął i to konkretnie :) - te wszystkie szkice, mimika i ruch postaci - Lubię to!

n-pigeon, Morbid Karbit, nao - dzięki za miłe słowa :) cieszę się, ze się ogólnie podoba.

A teraz uwaga - będzie golizna!

sexyix.jpg

Kiedys jak Mi Lukasz Jaskolski mowil o co chodzi, to nie mialem pojecia o czym mowi, a teraz poradze ci , jak on mi. W ostatnim przydal by sie tu termin z 3D Ambient Occlusion.

A tak pzoatym to faktycznie ciekawe polaczenie disneya z czyms troche bardziej dojzalym.

zdecydowanie lepsze d tego co pokazywałaś wczesniej - w kazdym razie pod kątem swbody twórczej. Baaardzo fajne.

uzywalas jakiejs referencji czy z glowy?

Z głowy, tak jak i wcześniejsze szkice. W postaciach czuję się najlepiej, nie będę ukrywać :)

Kiedys jak Mi Lukasz Jaskolski mowil o co chodzi, to nie mialem pojecia o czym mowi, a teraz poradze ci , jak on mi. W ostatnim przydal by sie tu termin z 3D Ambient Occlusion.

Hmm, nie znam sie za bardzo na 3D, ale dobrze, że dziadek Google wie niemal wszystko ;) Rozumiem, ze chodzi o mocniejszy walor?

zdecydowanie lepsze d tego co pokazywałaś wczesniej - w kazdym razie pod kątem swbody twórczej. Baaardzo fajne.

Serio? no masz, nie pomyślałabym, miło słyszeć.

fajna ta ostatnia dziołcha

KhazadThard - tak myślałam, że się spodoba. Jak to mówią: sex sells ;)

Hmm, nie znam sie za bardzo na 3D, ale dobrze, że dziadek Google wie niemal wszystko ;) Rozumiem, ze chodzi o mocniejszy walor?

Nie do końca walor. Raczej o miejsca zacienione które tworzą się kiedy dwie powierzchnie/obiekty stykają się ze sobą lub są bardzo blisko siebie. Dociera tam wtedy najmniej światła (głównego i odbitego) i w efekcie widzimy jakby takie hmmm "miękkie cienie"

Chodź powiem szczerze nie wiem czy jest sens stosować to przy tego typu malunkach z konturem. Ewentualnie zaznaczył bym te miejsca ciemniejszym odcieniem kolorku. Cheers!