Jump to content

Lublin! 18/19 marca. Meeting 2011

Charakterystyka spotkania  

9 members have voted

1. 1. Charakterystyka spotkania

• Bar-piwo,szama.
    • Bar-piwo ew coś innego.
    • Plener szkicowanie - saski i bar
    • Plener szkicowanie Zalew Zemborzycki i bar
    • Mam inny pomysł i napiszę go w temacie

Recommended Posts

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hm no ok, mi pasuje taki termin ;) no to promujmy nasze spotkanie! :)

Do Omena wysyłałem,no ale bez odzewu, kojarzę że jeszcze Thalion jest z Lublina to napiszę do niego i kogo jeszcze tam znajdę.

W głównym poście podałem link do grupy dla Lublina ;)

Edited by Swiezy

Lokal uzależnimy może od ilości osób, bo np w legendzie jest tanio ale większe grono się nie zmieści, z kolei jak będzie nas więcej to przyda się rezerwacja więc trzeba szukać knajpy gdzie rezerwują za darmo bez problemów - tym bardziej że to piątek albo sobota. póki co jest 8 osób więc liczba taka w miarę, chociaż im więcej tym lepiej. Klimatyczny też jest riders pub ale nie jestem pewien jak tam jest z rezerwacją. Jak ktoś ma ciekawsze propozycje piszcie śmiało, z samym lokalem nie powinno być problemu oby tylko dogadać rezerwację odpowiednio wcześniej. ;)

Ew. pomyślałem że robi się coraz cieplej do daty spotkania na pewno będzie ciepło i ładna pogoda to może ze szkicownikami w plener? Zalew Zemborzycki ew park saski a potem dopiero do baru omówić prace itp to zawsze będzie aktywność w spotkaniu żeby nie pytać się o ulubione kolory ;p

Na miasteczku akademickim jest bardzo fajny lokal (i spory). Zwie się Kredens. Wygląda mniej więcej tak: http://www.kredens.lublin.pl/ (jeśli mogę w ogóle wrzucać tu linki - reklama to to nie jest tylko sugestia). Całkiem tanio, przyjemnie, piwo nawet nierozcieńczane zbytnio, pizza smaczna;) I rezerwacje też są. Z tym że nie wiem czy coś kosztują.

Świeży, a jak bardziej modeluje 3D niż rysuję to mam zabrać kompa i chomiki, coby w kołowrotku generowały mi prąd?:P

No ja tak ugodowo w kwestii pleneru,w sądzie zdania są podzielone no to może Saski? I już tak jednogłośnie określić się,bo tylko ja dałem głos na Zalew.

A więc 18/19 marca, Saski szkicowanie a potem bar jeszcze ogarniemy na tygodniu co i jak z rezerwacją to napisze niezwłocznie :)

Ojojoj mam nadzieje, że to wypali. dopiero przyczaiłem wątek :). Nie mogę się doczekać, chodź moja obecność jest uzależniona od zaliczeń. Miejsce mi obojętne, chodź bardziej chce z wami pogadać niż od razu plenerować. A dlatego właśnie, że ja np. wtedy w uszach mam tylko muzykę, a i rozmowa na pewno będzie konstruktywna. No i zdjęcie na tapetke trzeba też zrobić :)

Edit: już wiem, że u mnie sobota odpada. Zostaje tylko piątek. Chyba, że da rade przesunąć o tydzień termin.

Edited by Status

Jakbyście mogli tak do powiedzmy środy wieczorem napisać kiedy i gdzie mniej więcej planujecie spotkanie to byłbym wdzięczny. W piątki czasem miewam różne plany i chciałbym wiedzieć czy mam je poprzekładać(co mogę zrobię względnie bezproblemowo).