Jump to content
PLyczkowski

Not Your War - gra flash

Recommended Posts

Hej, wydałem właśnie grę Flash, grafika jest dość nietypowa dla tego gatunku, mam nadzieję że się spodoba:

Not Your War

Edited by PLyczkowski

ogolnie lubię ten typ gierek, spoko to wygląda

intro przydługie

Edited by ThoR_

Fajna gierka, przyjemny feel jak sie strzela. Intro przeskoczylem ;)

Spłoń za (jak mniemam końcówkę) dzień 7! ;)

Fajna gierka, dobre wykonanie.

Graficznie gra jest bardzo fajna, ale sama koncepcja gry jest do bólu uproszczona i mało ciekawa. Zabrakło jakiegokolwiek wyzwania w tej grze, dynamiki i jakiegoś szaleństwa (wybuchy, losowe wydarzenia, coś, co gracza zaskoczy, żeby przez chwile nie wiedział co się na planszy dzieje i zaczął świrować od palącego mu się gruntu pod nogami, bo tutaj się palił jedynie wizualnie). Nie masz też żadnej z takich flashowych zagrywek, by gracza wciągnąć w grę. Niby jest jakiś upgrade, ale tego się nie czuje (A jest ich niewiele). Jeśli to Twoja pierwsza gra, to wyszło świetnie, jeśli już któraś z kolei, to tak średniawo.

d'n'b rulez!! :], swietny klimat, ale tak jak wyzej, troszku za surowe(za proste)

pozdro

Daj znać w takim razie. Chętnie zobaczę co robisz nowego :) Mało tutaj takich projekcików :D

Co do klasyczności, to to nie jest coś złęgo, tylko warto to jakoś zmiksować np z inną klasyczną grą :D

Jakbyś potrzebował jakiegoś wujka dobrej rady to daj znać, sam grałem już w tyle tych flashówek ostatnio, że aż bańka mi dymi. Chętnie komuś posmęcę co mi się nie podoba :P

tez lubie takie gierki ala klony Galagi z Amigi, sam nawet programowałem podobne klony na roznych platformach :)

Cieszy mnie fakt, że w końcu na tym forum poza wątkami "zrobiłem miecz do gry" pojawia się wątek "zrobiłem grę" - to na prawdę orzeźwiające (!)

Prosta ale za to bardzo przyjemna gra, trzymam kciuki za dalszy development

Pozdrawiam

fajne. pozytywne: ] hehe utknalem na 7, te creepy sa wkurzajace: ]

Tez przyklasne. Prosta, grywalna i fajny klimat. Oczywiscie moglaby byc bardziej rozbudowana, jakies power-upy do zebrania, kilka bugow usunietych, ale to detal.

Dawaj krótkiego making of'a :) Sam nie robię gier flash, ale bardzo chętnie bym się dowiedział jakie były Twoje z tym doświadczenia, wnioski i wyzwania stojące przed taką produkcją (zwłaszca w tak dużym zespole ;))

Gierka super. Bardzo fajnie dopasowałeś wektory do rastra, ogólnie kolorystyka dobrze trzyma się kupy. Przyczepić mógłbym się trochę do monotonii. Fajnie by było gdybyś urozmaicił grę o większą ilość różnych statków i teł. Być może później coś innego się pojawia - ja pograłem tylko do 3 czy 4 levelu;] No ale ogólnie bardzo mi się podoba.