Jump to content
adek

[Kryzys 3D] Nagroda publiczności

Nagroda publiczności, Bitwa 3D "Kryzys"  

262 members have voted

1. 1. Nagroda publiczności, Bitwa 3D "Kryzys"

• dr. Mahoney
      7
    • kellyq
      4
    • Kmiklas
      56
    • Krzysztof Satola
      1
    • mkocilla
      22
    • mookie
      43
    • Odan
      10
    • szarak3d
      24
    • szczuro
      0
    • TheCapo
      3
    • viater
      18
    • ttaaddeekk
      74

Recommended Posts

Na początku przepraszamy za pewne opóźnienia związane z ogłoszeniem wyników. Już prawie wszyscy oddali głosy. Mam nadzieję, że w tym tygodniu zostaną ogłoszone wyniki i poznamy zwycięzców Bitwy.

Do tego czasu zapraszam o wzięcia udziału w głosowaniu na "nagrodę publiczności".

Kategoria 3D

[Po kliknięciu wątek z pracą]

Edited by Adek

Mój głos na użytkownika ttaaddeekk (nie wiedziałem jak odmienić :P). Bardzo fajny klimat i wykonanie. Nie wiem czy taki był zamiar autora, ale wyczuwam w tej pracy nutkę absurdalnego humoru (który bardzo lubię). Gratuluję :)

Dawno nic nie pisałem ale muszę wyrazić swoje uznanie dla pracy ttaaddeekka. Świetna.

Mój głos na viatera - jedyna praca w której czuję prawdziwy, nawet bolesny kryzys. W żarze tropików, radosnej palecie barw - człowiek zmagający się ze sobą i przyrodą. Świetne.

Szkoda że nie ma dwóch nagród, taaadek świetnie zbudował klimat a szarak3d świetnie to sobie wymyślił. Ciężka decyzja ;]

Poziom jest bardzo wysoki i ciężko mi było wybrać, jednak jest coś w tej kapibarze z tekstury- świetna pracka, pomysł i wykonanie. Bez przeszczególnienia, miłe dla oka, świetna kompozycja, fajne kolory, łatwa w odczycie, a i przesłanie fajne. Mój głos idzie na ttaaddeeka, ale gratuluje wszystkim- bardzo dobre prace.

Odan.

Twoja wiadomość jest za krótka. Post musi zawierać minimum 10 znaków.

Kmiklas, za ilosc pracy ktora wlozyl w ten projekt od pierwszych dni trwania biwty az po sam jej koniec.

gj

Zamykamy sondę i tym samym gratulacje: ttaaddeekk.

Zamknięcie sondy to również oznaka, że wyniki już niedługo.

Gratulacje dla ttaaddkkaa, który o kilka długości pokonał konkurencję. Dziękuję zarazem wszystkim, którzy oddali swój głos na larwę!

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy