Skocz do zawartości

Teczka 3d: Quentin


Quentin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 177
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Zgodze się z kakaku , klimat WWII pasuje idealnie na prezentacje. Może jak by go troche poobijać i dać więzienną czapke to pasowałby na więźnia obozów zagłady. Szczególnie te czarno-białe obrazki mają taki wojenny klimat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O stary przeginka.

Jakbym mial sie czepiac ale dal mnie to jest perfekt. Ale i tak pewnie interesuja sie uwagi.

Mi sie rzuca troche skora nad okiem, pod bwia. Jest za gladka.

Druga rzecz to ta skora stykajaca sie bezposrednio z galka oczna przy dolnej powiece. Jak dla mnie to az za bardzo sie zlewa z okiem. Troche bym to poprawil zeby oko ciut bardziej odseparowane.

O brwiach to sam pewnie wiesz.

 

 

 

Jakie mapy masz na tym kolesiu? Jakie rozmiary? 4K. Przygotowujesz kazda osobno czy jakies delikatne coloorcorection node w maxie i tyle?

 

RESPEC za ten obrazek na serio. Sam mam ochote na cos takiego od dluzszego czasu ale problem w tym ze nie potrafie rzezbic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

 

guru - mapki to displacement, bump, kolor i gloss ... Wszystkie 4K, ew gloss itp 2K. Wypalane w zbrushu, kolor malowany w ps. Prawie wszystkie mają nod color correction żeby je ostatecznie ustawić do shadera. Np oko składa się u mnie z 4 elementów a wszystkie korzystają z 2 mapek(kolor, opacity). Zmieniam tylko trochę kolory, nasycenie itd w nodzie.

 

 

tymczasem różne wersje oświetlenia :

 

fatguyv37ligtingsetup.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności