Jump to content
Berger

Mercedes-Benz CLS63 AMG 2011

Recommended Posts

Mały up przy światłach, dużo czasu zeszło zanim wyłapałem kształt, choć i tak perfekcyjnie nie jest:

69793525.jpg

54055308.jpg

I "przegląd generalny" tego co już jest:

35051990.jpg

73568272.jpg

57026903.jpg

16281741c.jpg

84635122.jpg

49502879.jpg

61775246.jpg

88551720.jpg

17215485.jpg

Edited by Berger

idzie Ci świetnie, detal na czerwonych światłach to poly czy texturka ?

salut.

Ano idzie zacnie, dlatego nikt nie komentuje bo co? Nie ma co pokrytykować , ani sie poużalac że krzywo, to kitu z takim modelem:D

Indian tekstura:D Pytałem o to samo w przypadku dodge'a Reflecta:D

Coś w tym jest Karkosik, głupio się powtarzać i tyle ;) Ale postępy prac cały czas śledzę i jak dotąd bardzo mi się wszystko podoba.

Pozdrawiam.

no no ładnie jest, ale mam wrażenie, że coś się dzieje na przetłoczeniu nad tylnym kołem, przy klamce. jakiś taki dziwny cień się pojawia na widoku z przodu

Najprawdopodobniej odbicie i cień, na wcześniejszych screenach już poprawiałem to:

25810036.jpg

68893751.jpg

Edited by Berger

Hej,

Ostatnio nie robiłem nic przy modelu, więc nie wrzucam żadnych poprawek, jedynie mały render testowy. Myślę, że niestety brak wnętrza robi tutaj swoje, więc zamierzam szybko skończyć budę i zabrać się za nie:

70009659.th.jpg

I jeden w studiu:

39466634.jpg

Edited by Berger

nie wiem ale w tych ujeciach w ruchu auto wogole nie pasuje do otoczenia, za ciemne jest i za bardzo odstaje od tla. I co do rozmyc to pamietaj ze czym dalej tym rozmycie znika, wiec gory nie powinny byc rozmyte. A render studyjny bardzo mi sie podoba, chociaz jak dla mnie jest za maly gradient miedzy ciemnoscia a jasnym studiem(kwestia gustu). heh i caly czas te kolka mi nie pasuja, takie malutkie wygladaja :)

Rzeczywiście efekt zoomu nie tak się zgrywa z torem jazdy samochodu, który jest inny, ponadto wrażenie pędu jest przesadzone, wygląda jak z kabiny myśliwca (zbyt mocne) brakuje tylko HUDu;). Co do renderu studyjnego, mam wrażenie że za bardzo to jest kontrastowe, (mała liczba tonów pośrednich, jest jasno, a kawałek dalej całkiem ciemno) przez co nie widać miejsca mięszy nadkolem a oponą, i może przez to koło wydaje się takie małe, jak maciek.m zauważył.

Nie masz wrażenia że Twoje renderingi studyjne, choć są klasą same w sobie, sprawiają wrażenie jakbyś patrzył na nie przez dziurkę od klucza?

kosie masz racje, to jest mój problem, że niemal każdy mój render ma zbyt dużo kontrastu, jakoś nie moge tego zmienić. Efekt klucza faktycznie dziwny, niepotrzebnie tak zmieniam studio w PS.

Tutaj jeszcze test hdrki własnej roboty:

14495877.jpg

Zabawa kolorami:

95446313.jpg

Edited by Berger

Kolejny test. Tym razem bardzo dużo PS (wnętrze i reflektor są wklejane):

38555987.jpg

Witam! jak by było troszku jaśniej i mniej ziarna na lakierze było by według mnie całkiem ale to całkiem sympatycznie. Pozdrawiam

Naprawde fajnei wyglada, moim zdaniem niebo a ziemia porownujac z poprzednimi :) tylko dach masz dziwnie zblurowany? I jestem ciekawy ile ps w tym jest, dodawales refleksy tez w ps? pokazalbys bez ps?

No te wklejone swiatlo duzo daje :) widze tez napisy na oponie dodales w pospro. Jak dla mnei super tylko mowie te rozmycie na dachu i na masce jest, dziwnie to wyglada. I moze jednak skusisz sie na minimalna poswiate za uatem. I bedzie super :)

Hej, dzięki. Zrobiłem bardzo mały up, tak żeby wykończyć już post pro. Dokleiłem reszte wnętrza retuszując jakimś cudem lusterko i pozbyłem się też tego durnego koloru z lakieru:

90992126.jpg

hmm troszke oszukujecie z tym lakierem. Czemu dajecie z glossem? Sztuka jest uzyskac miekkie refleksy na poprawnym fizycznie lakierze. No ale efekt calkiem sympatyczny:)