Skocz do zawartości

Mercedes-Benz CLS63 AMG 2011


Berger

Rekomendowane odpowiedzi

Niezła byłaby z tego reklamówka :)

Fajnie, że tło jest takie czyste. Tylko to poszło chyba w druga stronę... to auto ginie pod ciężarem tła. Inaczej mówiąc biel kuje w oczy, a dopiero potem dostrzegamy sylwetke auta.

Mam jeszcze jedno "ale": Twoja bryka trochę lata w powietrzu, w ogóle nie czuć ciężaru tego auta. Jakbyś troche ożywił studio, pokazał, że ta biel nie jest doklejona, może mocniejszy cień, może nie tak jednolita biel? Może czarny lakier?

Nie wiem czy to auto najlepiej prezentuje się z tej strony.

A reszta cacy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

polka dot: Dzięki, koła modelowane i renderowane przeze mnie.

MM3D: Dzięki wielkie ;)

Mikołaj: Hm...osobiście sądze, że to białe tło jest nieco sztuczne ale z drugiej strony na szarawym gradiencie poprzednie shoty wyglądały jakoś dziwnie moim zdaniem, wóz tracił to coś. Cieżaru może nie czuć przez za duże koła nieco i zbyt twarde opony na bokach, postaram się coś z tym zrobić.

 

Wrzucam jeszcze shot, który zarzuciłem na noc, tylnie lampy nieco rusze aczkolwiek niedużo, narazie tylko miejsca na ledy są i ogólny podział, materiały też jeszcze nie takie jak bym chciał ale na ten moment tak to wygląda:

 

362xp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bohomaz: Dzięki, te bugi AA to po masce vrayIdmat, nie ustawiłem fbufferowych elementów tak jak powinny być. Mały up przy światłach, zmiana materiałów, dodane nieco detali, zewnętrzny rząd ledów (tak, tych których tutaj nie widać) i niektóre paski zostały nieco przeprostowane:

 

36fzj.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem trochę poprzepalało się na przedniej lamie, tylnej prawej lampie i tylnej szybie, chyba jeszcze za mało oświetlone są chromy wokół bocznych szyb reszta całkiem sympatyczna

Edytowane przez Lukii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności