Jump to content

Recommended Posts

Dużo się dzieje na tym potworze. Gryzie mnie, że marynara jest oteksturowana w cieniu, a w świetle już nie. Myślę, że byłoby dużym plusem z punktu widzenia storytellingu, skupić uwagę widza w jakimś punkcie ilustracji.

Szkicowe głowy są mega, dawaj więcej!

Dzieki za koment. własnie takich uwag mi potrzeba.. praca cały czas w produkcjii

Edited by kutwa666

Prace Cheta Zara to Twoja inspiracja ? :)

Z nazwiska nie znam chłopa.. daj moze linka jakiegos.. ale raczej to była improwizacja..

Do Creator- pierwszy raz widze tego autora..

A tu postęp pracy:

wariaty.png

Edited by kutwa666

Długo cisza i to :) Fajnie wygląda, zwłąszcza 6-ty obrazek z tym satyrem czy czymś.. Co to bęzdie?

Super ten ostatni. Podoba mi się zwłaszcza ekonomia w rozmieszczeniu detalu. Całość jest bardzo czytelna i miła dla oka. Można przyczepić się tylko do tego, że te wielkie spluwy wydają się nie mieć żadnej wagi( słaba poza postaci) Kilka powtórzonych kształtów również dodało by spójności. Generalnie bardzo mi się podoba. Dużo bardziej estetyczne i niż to co aktualnie można oglądać w grach/filmach.

0y82gdD.jpg

zarządzanie detalami zepsulo Tobie nieco kompozycje, co obniza jakosc samej grafiki. Ma potencjal - warto skorygowac

Przedmówca ma rację. Brakuje nieco mocniejszego focal pointa, odpuszczenia nieco szczegółów i efekciarstwa.

A mi osobiście, jak prawie wszędzie, większego domknięcia narracji.

Przedmówca ma rację. Brakuje nieco mocniejszego focal pointa, odpuszczenia nieco szczegółów i efekciarstwa.

A mi osobiście, jak prawie wszędzie, większego domknięcia narracji.

Hej dzieki za uwage.. mozesz cos więcej napisac, konkretniej.. co bys zmienił dodał? Bo narazie twój komentarz nie za wiele mi mówi..

Olaf dobrze to określi. Za dużo w tej pracy jest "kształtów" średniej wielkości a za mało malutkich detali. Proponuję przemyśleć samo ich rozmieszczenie oraz nieco je uprościć. Złamanie symetrii samego kostiumu dodając elementy które są tylko z jednej strony np. napisy itp. może sprawić że będzie bardziej interesujący. Również samą sylwetkę można uprościć aby była bardziej "wyrazista". Bron przez te wielkie otwory wydaje się mało groźna i "masywna". Warto by również pokombinować z samym tłem. Może zamiast tego efekciarskiego rim lighta dodać po prostu jasne tlo ? Myśl przy projektowaniu również o anatomii

Tak na szybko mały overpaint

mKVLAt1.jpg

A co do samych ksztaltow i ich rozmieszczenia to ta prezentacja odpowie na wszystkie twoje pytania

Mam nadzieję, że pomogłem

Pozdro.

• Like 1

Bron przez te wielkie otwory wydaje się mało groźna i "masywna"

Zapomniałem o tym wspomnieć. Fajnie podrysowane zmiany w broni Graft, coś takiego tez bym sam zasugerował.