Jump to content

Recommended Posts

Witam, będę tutaj zamieszczał prace zarówno skończone jak i te w trakcie realizacji. Pracuje właśnie nad portfolio więc mam nadzieję, że skończonych projektów w temacie będzie szybko przybywać ;) Pozdrawiam i zachęcam do komentowania.

 

1. Telefon Nokia Surge:

SurgeFinal.jpg

 

2. Praca, która zamieszczałem już w galerii finished works po lekkiej postprodukcji:

800x1066postpro.jpg

 

3. Wizualizacja kuchni nad, którą pracuję:

128747kych.jpg

Edited by eXPlosiV
Link to post
Share on other sites

Dzięki za komentarze :) kuchnia już na ukończeniu, męczę się jeszcze z materiałami i dorabiam detale ale na dniach powinna być gotowa. Wstawię później clay render i siatkę.

 

 

Tutaj test studia i materiałów na przykładzie popularnego lounge chair(model własny). Wstawiłem go również przez pomyłkę, odruchowo do tematu z renderami testowymi, przypomniałem sobie, że założyłem przecież teczkę na forum po fakcie ;D

 

fotel2.jpg

Link to post
Share on other sites

Co do znaczków to obrysowałem interesujące mnie symbole splinem i dodałem modyfikator extrude, cyferki/literki to Text+extrude. Potem ustawiłem to wszystko tak, by tylko minimalnie wystawało poza powierzchnie przycisków. To chyba najprostsza metoda, ale działa dobrze jedynie kiedy chce się nanieść napis/symbol na prostą powierzchnie. Można również mapować, texturować i dodać alphe, ale było by to zdecydowanie więcej roboty.

 

Zmarszczki na fotelu są jeszcze w trakcie tworzenia. Jak dokończę kuchnie to dopieszczę ten model, bo na razie zagniecenia są symetrycznie i ubogie. Zastanawiam się tylko czy modelować wszystko w maxie, czy wrzucić model do zbrusha i potem wypalić normal mapę. Zmarszczki indiana są cholernie dobre, modelowanie ich to chyba jego pasja :D Będę musiał spróbować zrobić coś podobnego.

Edited by eXPlosiV
Link to post
Share on other sites

W przerwie od walki z kuchnią, dokończyłem model robota wzorowanego na szkicu pochodzącym z creaturebox.com. Jego nazwa o ile pamiętam to jellybean ;) Na razie sam model ale w planach mam również zrobienie tekstur i jakieś prostej scenerii w tle.

 

jelly.jpg

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za komentarze. Co do koloru to taki był na koncepcie ;)

 

Nowa wersja zegarka, którego render wrzucałem jakiś czas temu do galerii. Myślę, że teraz prezentuje się nieco lepiej.

 

vulc2.jpg

Link to post
Share on other sites

Albo AA Ci siadło, albo przesadziłeś z ostrzeniem w PS, albo kompresja poszarpała Ci krawędzie widoczne szczególnie na pomarańczowych elementach.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Znaczy się... są delikatne kostkowania tu i tam, ale ja naprawdę musiałem się przyjrzeć aby je dostrzec. Ogólny odbiór świetny IMO :) Gratuluję.

 

Co do robocika np. to wolę wersję drugą, prezentuje się dużo lepiej jakoby miałby być wykorzystany do jakiejś reklamówki. Ma o wiele więcej życia - nawet jak na robota :)

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy