Jump to content

Animacja 2d: Balladyna, surrealistyczna baśń w 9 scenach


Recommended Posts

Witajcie,

jakiś czas temu już stworzyłem taką krótką dość animację, pomyślałem że się z wami podzielę, może jakieś ciekawe spostrzeżenia pomogą zrobić kolejną animke lepszą :)

 

Założeniem było stworzenie animacji w której nic się nie porusza oprócz planów.

 

Pozdrawiam i czekam na komentarze :)

 

Edited by sammael_at
Link to post
Share on other sites

jedno spostrzeżenie, nie wiem czy ciekawe czy może wielu tak ma - nie da się obejrzeć do końca. przeszkadza mi kakofonia. gorsza od współczesnego alternatywnego jazzu.

Link to post
Share on other sites

Mi muzyka akurat się podobała. Fajny styl, jednak brakowało mi trochę ruchu, zbyt statycznie jak na animację. Tak to wygląda trochę jak pokaz slajdów. Dodałbyś ruch i byłaby naprawdę świetna praca :) Treść dla mnie zupełnie niezrozumiała, ale to można wybaczyć patrząc na gatunek pracy :)

Link to post
Share on other sites

ola-f: Każdemu podoba się coś innego :) Choć ja akurat nie jestem wielkim fanem tego typu muzyki, ale zawsze lepiej mieć coś napisanego specjalnie dla swojej animacji, niż po raz kolejny używać znanych kawałków :)

 

synuś: ruch - a raczej jego brak, to było główne założenie przy robieniu tej animacji, w sumie zaczeło się jako ćwiczenie na studia, nigdy wcześniej nie robiłem czegoś takiego, ale tak mi sie przy tym pracowało, że wyszło coś, co zajeło II miejsce na Festiwalu Filmowym Drzwi w tym roku ;) A co o treści - narracja surrealistyczna pozwala widzowi zobaczyć to na co ma ochote :) pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

a mnie się bardzo podoba jest czytelna narracja. Mnie się wszystko podoba. Muszę Ciebie sammael podpytać o technikę, ponieważ w animacji jestem zielony.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy