Jump to content
adek

Wiedźmin 2: współpraca CD Projekt RED i Platige Image

Recommended Posts

Dostaliśmy ciekawą informację prasową o współpracy firm CD Projekt RED oraz Platige Image. Oczywiście domyślamy się o co chodzi, kilka informacji nie wprost pojawiło się w naszym Q&A z twórcami Wiedźmina. Myślę, że zapowiadana na godz. 21.00 polskiego czasu transmisja z targów E3 podczas, której CD Projekt RED zdradzi szczegóły może okazać się interesująca.

Więcej: http://max3d.pl/news.php?id=1808

CZAD! Poprzednie cinematiki widzialem dziesiatki razy i wciaz ogladam. Byl czas ze moj czterolatek prosil zebym mu puscil przed snem (sic!) filmik o wiedzminie walczacym ze strzyga. Piekna dobranocka :D

Nezumi, ale z Ciebie ojciec... ;)

No ja czekam z niecierpliwością jak to będzie wyglądało.

Podaję jeszcze raz adres:

http://www.ustream.tv/channel/cdp-summer-days

Tutaj będzie stream na żywo. Przed chwilą już coś nawet jest, widać plażę :)

Edit:

W sumie jest to dla mnie zaskoczenie miłe, nie wiedziałem, że aż tyle osób oczekuje na tą konferencję. Na razie widać jedną planszę i jest 11k oglądających.

Edited by Adek

OK, czyli Wiedźmin 2 wyjdzie na X360? Fajno, ale szkoda że tylko na X`a. Chętnie bym w to zagrał na PS3.

Tak słucham i czytam co na czacie piszą w ustream. Jedno pytanie mnie ścięło z nóg: "Who is Bagiński?". Fajnie się prezentuje tak na starcie :]

Ten teaser już podobno jest na gametrailers.com, ale nie mogę go zlokalizować.

Teaserek wygląda bardzo ciekawie.:) Porównując jakościowo do intra i outra z jedynki to jakość +1000, ale nadal odczuwa się brak detalu i różnorodności tekstury. Powierzchnie w grze wydają się żywsze, są bardziej wyraziste, soczyste, kolorowe, zróżnicowane... efektowne.

Czy tylko ja czegoś nie rozumiem. Gra już wyszła. Bez cinematików. Na X360 wyjdzie to samo ale z cinematikami? Czyli można by pomyśleć że pecetowi gracze są potraktowani trochę po macoszemu?

Domyślam się że chodziło o czas i pieniądze, ale mimo wszystko jakieś to wszystko dziwne. Lekki chaos w marketingu widzę.

A teaser fajny. Renderowane fragmenty są pierwsza klasa.

Czy wam też ujęcie z 0:48 wygląda jakby z mniejsza ilością klatek na sek.

A i widzę dostosowanie do USA - dużo przemocy mało seksu :P

Czy tylko ja czegoś nie rozumiem. Gra już wyszła. Bez cinematików. Na X360 wyjdzie to samo ale z cinematikami? Czyli można by pomyśleć że pecetowi gracze są potraktowani trochę po macoszemu?

Domyślam się że chodziło o czas i pieniądze, ale mimo wszystko jakieś to wszystko dziwne. Lekki chaos w marketingu widzę.

Zdaje się, że sporo postów już było na ten temat. Nawet chyba chłopaki pisali w Q&A o tym. Wiesz można to też interpretować również w drugą stronę (na PC gra już jest, na konsole nie). Zdaje się, że chodziło o deadline'y i czas. A cinematiki na konsole to będzie chyba bonus? Może teraz więcej informacji się dowiemy i mniej jest tajemnic. Ale myślę, że pytania można jeszcze zadawać w Q/A bo możliwe, że nowe pytania się pojawią teraz:

Q&A: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=76700

Edited by Adek

Luki Luki - bez przesady :D Pececiarze potraktowani po macoszemu bo beda musieli obejrzec cinematiki osobno po tym jak juz dawno przeszli gre na 16 sposobow, dostali kilka patchy i DLC? ;)

Po macoszemu to ja sie czuje potraktowany przez producentow Mortal Kombat czy Red Dead Redemption. Gorzej - czuje sie osierocony :(

Wiesiek na Xboxa... wreszcie się to do czegoś przyda... kurna blaszka normalnie aż się paszcza cieszy... i zaś do pracy z worami pod oczami... wie ktoś kiedy gierka wyjdzie?

Zacne,nawet bardzo. Aczkolwiek DigicPictures to to nie jest :]

Ten dym z ujecia koncowego cienki az piszczy. Wyglada jak doklejony na odwal.

Eeee takie se to jest .Jak sie przyjzec w szczegolach to widac wziete na żywca postacie z engina i jakos niespecjalnie lepiej podrobione .Widac że był pospiech .Ten potwor w jaskini jest tak slaby ze az smieszny. Wszystko ratuje pompatyczna muzyka i krotkie ujecia szybko sie zmieniajace. Do Dead island i podobnych cinematikow daleka droga. Pewnie jak zwykle braklo czasu i kasy ..

Panoooowie, czas czas czas czas :) PI nie powiedzialo jeszcze ostatniego slowa:)

Reanimator>"PI nie powiedzialo jeszcze ostatniego slowa..."

Mistrz Jaskier mawiał, że nie ma się drugiej szansy aby zrobić pierwsze wrażenie. No to mamy już pierwsze wrażenie.