Skocz do zawartości

Teczka 2D: Fotomontaże


kolegaalek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 418
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mam nadzieje ze sie dobrze wstrzelilem z tym matem - zazwyczaj siedze w innych dzialach - jest to speed z ostatniego projketu jaki przygotowywalem przy okazji wydrukow wielkoformatowych - projekt citroena berlingo - kiepski kadr - problemy z tle (przednia szyba) - (kiedy robilem zdjecia skupialem sie na powierzchni do zadruku) tak czy siak znalazlem chwile wolnego czasu aby wykonczyc go nieco

 

pozdro

rzuq

 

wymiar_prawy5-popodlstrony.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dorobilem kilka detali i poprawilem kadr , dymek niestety tylko taki bo wiecej nie wycisne bez tabletu // w sumie czemu by tego nie wykonczyc(?) - mysle co zrobic z przednia szyba... musze jeszcze nieco zaokraglic bryle oraz zadbac o reflektory

 

macie jakies porady jak usunac tlo z przedniej szyby i zgrabnie to zaretuszowac?

 

pozdrawiam

rzuq

 

wymiar_prawy5-popodlstrony5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;] wlasciwie to nie widze przeszkod gdyz i tak wyszedlem juz ponad to czego wymagal ode mnie klient (kolejne wersje do niego nie trafia wiec moge sobie podarowac oryginalna kolorystyke logotypu, czcionki, teksty)... ale prawde mowiac dalsze dlubanie przy tym projekcie przestalo mnie bawic ... pozostaje czekac na kolejny kawalek miesa do ktorego bede mogl cos wiecej od siebie wlozyc

 

pozdro dla wszystkich

rzuq

 

ps. oryginalny wzor do druku ma ok 14kx8kpx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dorobilem kilka detali i poprawilem kadr , dymek niestety tylko taki bo wiecej nie wycisne bez tabletu // w sumie czemu by tego nie wykonczyc(?) - mysle co zrobic z przednia szyba... musze jeszcze nieco zaokraglic bryle oraz zadbac o reflektory

 

macie jakies porady jak usunac tlo z przedniej szyby i zgrabnie to zaretuszowac?

 

pozdrawiam

rzuq

 

wymiar_prawy5-popodlstrony5.jpg

 

sie przyczepie... przez szybe dalej widac to okno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

taa, nie lepiej byloby po prostu wyciac srodek i domalowac jakies refleksy ze niby szyba jest? I nie wiem czy to tylko u mnie ale strasznie na dole ciemno, nie widac dolnej lini samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności