Skocz do zawartości

Pan W. zmienia świat


no_te

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po wielu miesiącach zmagań udało mi się zakończyć mój pierwszy duży projekt, jakim jest film animowany pt "Pan W. zmienia świat".

Pomimo pewnych niedociągnięć, postanowiłem podzielić się z Wami tym co udało mi się stworzyć:

 

muzyka/sfx - Jan "Jog" Grochowski

 

Życzę miłego oglądania

Mateusz Hezner

Edytowane przez no_te
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Odpowiadając na pytanie to oczywiście Pan W. nic w świecie nie zmienia, raczej przenosi się z jednej rzeczywistości w drugą. Co do samego zakończenia to w pewnym sensie jest ono otwarte. Pan W. nadużywając alkoholu "traci" swoją głowę, a budząc się następnego dnia ma już całkiem nową. Taka zmiana charakteru z ludzkiego na bardziej koci - czy lepszy czy gorszy to już kwestia dyskusyjna.

Ciesze, się że klimat jest wyczuwalny.

 

pzdr

MH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan W. rusza sie jak te kukielki na sznurkach zawieszone - nie widzialem jeszcze tak animowanych łapek, fajnie.

Swietna muzyka jest, w sumie najbardziej ona mi sie spodobala :)

Nie spodobaly mi sie natomiast kieliszki i flaszka - material troche zbyt "realny", klocil mi sie z reszta swiata.

No i na koniec - gratulacje ukonczenia :)

Edytowane przez Sunedge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobało się, jest w tym pomysł, klimat, humor, zaskoczenie i to co lubię najbardziej czyli zakończenia które widza sam sobie musi dopowiedzieć po swojemu, ja sobie oczywiście dorabiam na koniec teorie która nadaje temu sens i jest pewnie równie dobre jak każda inna :) Fajnie że zaczynasz od stawiania na pomysł i sposób na jego opowiedzenie, a nie od razu na dopieszczanie jakichś "wodotrysków" które po za tym że ładnie wyglądają to nie mają żadnego sensu.

Edytowane przez walmord
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności