Jump to content
OmeN2501

.: Omen2501 :. v4.0

Recommended Posts

Prace super. Nie ma co komentować tylko podziwiać. Na jednej okładce rozwalił mnie ork z patelnią. No i ostatnia zamiata tzn wymiata.

Gratuluje sukcesu i odwagi bo wyjechać do obcego kraju to nie jest prosta rzecz. Teraz okładka do Uncharted powinna być o wiele lepsza niż w przypadku dwóch pierwszych części ;). Kto wie może Ballistic znowu wyda artbooka z Uncharted3 już z Twoimi i Ctp. Obv. artami to chętnie zakupie.

PS. Jak będą creditsy w grze (gdzie można kogoś pozdrowić etc) to pozdrówcie community max3d hehe.

niema co strzępić języka, najwyższa liga i tyle.

mam tylko pytanie do ostatnich 4 enviro z crisisa, są tam wlepione jakieś fotki: fasady pojazdy, detale? może jakieś 3d?

Omen bez dwóch zdań; szacunek. Mam do ciebie zapytanie; Czy Old Republic z twoja okładką jest na PS3? Bo jak jest to marzy mi się wydanie z twoją adnotacją. Syn by się ucieszył. Ja zapłacę. pozdro i wypoczywaj

Aaaaaach Panie... miażdżysz po prostu :) niemiłosiernie miażdżysz :)

No i gratulacje! Należało Ci się bez dwóch zdań :)

Gratulacje jak to ktoś już napisał na nowej drodze życia :)

Piękne prace i świetna wiadomość. Cpt. Obvious mam nadzieję, że Ci ułatwi zaaklimatyzowanie się tam.

Mam też nadzieję, że to nie oznacza, że nic już tu nie będziesz wrzucał. Podobno w Kalifornii dobry internet jest. Ale to napiszesz jak będziesz na miejscu :)

Najlepsze jaja bede gdy sie te dwie siły nieczyste spotkają, wymienią doswiadczeniem i wrzucą up'y do teczek za jakiś czas - chociaz nie wiem czy da sie level 99 podbić w góre;/

powodzenia zatem i jak juz zajedziesz, popracujesz to zdaj relacje!

technicznie zajebiscie, choc skroty perspektywy w postaciach musisz pocwiczyc bo przy tak wysokim poziomie detali i wykonczenia kłują w oczy :D

Jeszcze nigdy sie w Omena teczce nie wypowiadalem bo nie smialem no ale to moze byc ostatnia szansa wiec powiem tylko ze twoje prace maja wielki wplyw na to co robie i czesto daja mi kopa do dzialania no i ostatnie prace sa kolejna porcja inspiracji.

Gratulacje, Omen! Powodzenia w Kalafiorni.

Chciałbym przy okazji zapytać o coś, jeśli można. Jak malujesz budynki, jak radzisz sobie z perspektywą? Wykreślasz sobie wszystko w PhotoShopie? Robisz na bazie jakichś fotek, wstępnych renderów od klienta? Jak na fotkach to skąd je bierzesz? Bo domyślam się, że nie z google images? Dostajesz jakieś refki, które np. Art Director od Crysisa uzbierał sobie przy pracy nad grą? Składasz sobie w photoshopie parę warstw z różnymi fotami i malujesz po tym? Zdradź proszę jak to jest, bo z tym elementem mam wciąż największy problem.

P.s. Niektóre prace masz wymuskane strasznie. Rozumiem, że wymóg klienta. Ale w niektórych pracach jest jednak sporo luźniejszych pociągnięć, plam. Bardzo fajnie budujesz liście drzew, wodę, kamienie itp. kilkoma zaledwie, ale bardzo trafnymi pociągnięciami. Gratuluję skilla i zazdroszczę możliwości pracy przy takich fajnych projektach :-)

swietne prace, fajna ilość detali.

hehe widze, ze droga do kaliforni biegnie przez crytek :]

jedź jedź.. daj szanse innym ;)

Powodzenia na zachodnim wybrzerzu. Nie zapominaj o fanach i odezwij się czasem.

Że tez Cie łapa nie boli od dziergania tych malutkich detali ;)

Alien to jakaś masakra jest pod tym względem

A'propos kryzysowego aliena i lokacji - projektowałeś te rzeczy od zera ( z briefu), czy dostałeś jakieś wstępne grafiki/rendery/plany lokacji , a sam miałeć za zadanie zdetalizować, nadać paletę i pokazać ogólny klimat ?

Okładka ze Star Warsów wyśmienita.

Gratki i powodzenia w Nowym Świecie.

nie znam się totalnie na mat-paint ale gratuluje wyczucia kompozycji, ciężaru itd. Obrazki z crysis są genialne pod tym względem.

Jedyne co mi do głowy przychodzi gdy widzę te obrazki to cytat z MiB: ...best of the best of the best... Gratulacje z związku z wyjazdem :P i nie zapominaj, że to naród POLSKI cię zrodził! Live long and prosper ;)

Zostaw Marku adres, to was tam za rok odwiedze:)

Prace czad.

Gratulacje jak to ktoś już napisał na nowej drodze życia :)

Piękne prace i świetna wiadomość. Cpt. Obvious mam nadzieję, że Ci ułatwi zaaklimatyzowanie się tam.

Mam też nadzieję, że to nie oznacza, że nic już tu nie będziesz wrzucał. Podobno w Kalifornii dobry internet jest. Ale to napiszesz jak będziesz na miejscu :)

roczny zapas pieluch z pobliskiego marketu juz czeka ;)