Skocz do zawartości

Projekt wnętrza domu


Feebee

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałabym przedstawić projekt nad którym obecnie pracuję.

Jest do dom ok 200m2. Jeśli chodzi o wizualizacje- to zdaje sobie sprawę z wielu niedociągnięć. Mam problem z oświetleniem i cieniami, ale szukam złotego środka.

Wszystkie konstruktywne opinie mile widziane. Pozdrawiam.

 

malevov.jpg

male1mxm.jpg

qqdxd.jpg

salon.jpg

salonik1copy.jpg

salonik2a.jpg

aa.jpg

gg.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba nie uda Ci się znaleźć złotego środka dla tworzenia wizualizacji :)

Takie schematy dobrze wychodzą komuś kto architektem być nie chce - może jedynie doskonałym grafikiem 3D. Lepiej chyba też, żebyś go nie szukała. To narzędzie jest bardzo precyzyjne w wielu wypadkach, i dobra jego znajomość będzie Ci na pewno służyć. Trudno jest znaleźć osobę, która zbyt intensywnie nie powiela własnych pomysłów czy rozwiązań, a w pracy z 3D o to bardzo łatwo.

 

Projekt, który pokazałaś ma wiele miejsc w miarę dobrze 'rozpoczętych', ale wydaje się nieskończony.

 

Światło - kilka miejsc jest ładnych, np, sypialnia i błękitne światło przez drzwi.

 

Poza paroma miejscami - min. w kuchni - strasznie to wszystko nasycone takim typowym 'polskim dezajnem' jakiego masa się wylała przez ostatnie lata na rynek.

Edytowane przez Pinero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w sposób 100% przemyślany stosujesz oprawy (oświetlenie). Mam wrażenie, że wybierasz z katalogu coś co ładnie wygląda nie zastanawiając się jakie światło da to w rzeczywistości. No i trochę kasy trzeba będzie władować w te lampy? :-)

Dużo wiszących "kulek" - prawie w każdym pomieszczeniu.

Jesteś pewny tego zlewozmywaka w blacie pełniącym również funkcję stołu? Właściwie po co?

Rendery fajne. Może tylko trochę przeszkadza, że nic za oknami nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

Projekt, który pokazałaś ma wiele miejsc w miarę dobrze 'rozpoczętych', ale wydaje się nieskończony.

 

Światło - kilka miejsc jest ładnych, np, sypialnia i błękitne światło przez drzwi.

 

Poza paroma miejscami - min. w kuchni - strasznie to wszystko nasycone takim typowym 'polskim dezajnem' jakiego masa się wylała przez ostatnie lata na rynek.

 

Dzięki za opinie. Co masz na myśli mówiąc o polskim dezajnie? Jakieś podziały? Gotowe elementy wyposażenia czy co? Ciekawa jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale chodziło mi o podejście do samego sposobu projektowania, i efekt jaki przez to uzyskujesz. Nie mam konkretnie na myśli tylko Twojego projektu - raczej to co na ogól można spotkać w ofercie znacznej większości pracowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale chodziło mi o podejście do samego sposobu projektowania, ..... raczej to co na ogól można spotkać w ofercie znacznej większości pracowni.

 

Intrygująco zapowiadająca się generalizacja. Myślę, że większość z nas pozna szersze spektrum tego zagadnienia najlepiej poparte przykładami ;) Przeczytaliśmy już A teraz pora na B!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności