Jump to content

Recommended Posts

Fajne klimaty, ale mam trochę wrażenie, jakby brakowało Ci konkretnej decyzji co do kompozycji obrazków - bo niby coś się dzieje, ale nie do końca wiadomo co i nie ma właściwie żadnego focal pointa. Oko w zasadzie nie zatrzymuje się na żadnym momencie.

Czasami też te kreskowania nie do końca mi leżą - bo są momenty, gdzie one robią robotę, ale są tez takie, gdzie mordują obrazek przez swoją mechaniczność (jak np. w obrazku z wężem).

Fajne klimaty, ale mam trochę wrażenie, jakby brakowało Ci konkretnej decyzji co do kompozycji obrazków - bo niby coś się dzieje, ale nie do końca wiadomo co i nie ma właściwie żadnego focal pointa. Oko w zasadzie nie zatrzymuje się na żadnym momencie.

Czasami też te kreskowania nie do końca mi leżą - bo są momenty, gdzie one robią robotę, ale są tez takie, gdzie mordują obrazek przez swoją mechaniczność (jak np. w obrazku z wężem).

Dzięki, co do kompozycji to chyba dlatego że nie ma w nich żadnej historii... tak jak mówisz, niby coś a jednak nie do końca. W sumie nie wiem dlaczego tak jest. Co do kreskowania to wiem, strasznie mnie to wkurza, staram się z tym walczyć ale nie zawsze jestem w stanie znaleść sposób na namalowanie czegoś i jade tak mechanicznie... :(

• 10 months later...

Tak przeglądam i przeglądam te niektóre teczki... z jednej strony mam doła, z drugiej też chciałbym tak malować! Dyplom na karku, zacznie się życie :D Trzeba brać się do roboty! Reaktywacja teczki! Aktualnie pracuje robiąc storyboardy i dyplom, Na początek praca dla kolegi do sklepu:

Viking_Landscape_09_2_K.jpg

W sumie cześć prac wrzucam do działu animacji, nie chcę śmiecić i wrzucac 2x tego samego, może tutaj bede wrzucał wszelkie szkice a tam bardziej testy w ruchu... Link jak coś: http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=91644

• 8 months later...

Powrót do świata żywych, próbuje się ogarnąć i zebrać! Mały zbiór szkicy, zawsze miałem problem z tułowiem i biodrami... jakieś stick-many, trochę pomysłów do gry, i takie tam totalnie bez sensu rzecz : |

Washing_Machine_Mech_10.jpg

Szczere_Pole.jpg

Little_Worlds.jpg

Houses.jpg

szkice1.jpg

mam straszny problem z kończeniem rzeczy, fajnie zaczyna się na papierze a potem w szopie jest zonk... Powrót do podstaw nieunikniony

Prace piórkiem są świetne, maly robocik też niczego sobie, ale w tym landskejpie z traktorem praktycznie wszystko leży. Nie ma ani perspektywy, ani jakiegoś konkretniejszego focal pointa ani co najważniejsze perspektywy powietrznej i oddzielenia planów, co na pewno dodało by znacznie głębi do ilustracji.

Hej, dzięki, właśnie jakoś tak się przestaje jarać, trzeba za coś żyć a jakoś tak wychodzi że nie ma za co :)

Michael Hamptona znalazłem gdzieś tu na forum wcześniej, właśnie z niego dużo przerysowywałem tych syntetycznych form, bardzo to pomaga...

• 2 weeks later...