Jump to content

Teczka 2D: Pumax'a teka

Recommended Posts

No ten piery czołg fajna kompozycja i ten kurz dym super wygląda z pierwszym planem. Jedynie fotka z dalszego planu trochę psuje moim zdaniem, bo wyłazi na wierzch, może jakby trochę jej obniżyć kontrasty obmalować to i zrobić mniej wyraźne troszkę w stosunku do czołgu?,

ale i tak jest bardzo efektownie!

• Replies 444
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

WWWoj dzięks :D W sumie faktycznie mogłabym coś podziałać z tą fotką w tle. Te góry jakieś takie za ostre mi wyszły.

Kolejny koncept ode mnie - podkolorowanie i uszczegółowienie jednego z wcześniejszych designów ubrań. Coś mi z tą gębą, a szczególnie szyją, poszło nie tak ale już dzisiaj nie mam sił nad tym siedzieć dalej i sama nei wiem co tam można by poprawić : /

medieval_women_with_sword_concept_art.jpg

Coyote - akurat tego linka nie znałam, dzięki :D Hm, zużyte refki wyrzucam niczym śmieci więc szczerze powiedziawszy ciężko będzie mi je odnaleźć. Użyłam do tego zdjęcia jakiejś laski z devianta + zdjęcie białej koszuli i butów skórzanych. Starałam się właśnie z bani lecieć z tematem niżeli z refek ażeby włączyć samodzielne kombinowanie. Nie do końca wyszło ale próbować warto... Chyba :)

grass - a z kolorów to akurat zadowolona jestem nawet. :)

• 4 weeks later...

Status - spoko oko :)

jankazmierczuk - dziękować! :)

piofoks - dzięks :) Faktycznie, klocek wyszedł nawet ładnie oświetlony :)

Szybkie ćwiczenie z wczoraj:

bough_digital_painting.jpg

Fajnie poradziłeś sobie z roślinnością. Brakuje mi tylko jakiegoś trupa w krzakach, albo jakiś zwłok przybitych do drzewa, aby każdy był już pewien, że nie jest mile widziany. Albo jakiś łeb nadziany na pal :D (tak wiem nie jestem normalny :))

To jakiś krowi las? ;) Nie wiem, co ma opowiadać dokładnie obrazek, ale IMO za dużo jednolitości w postaci tych "główek". To ma być jakieś miejsce kultu, coś w stylu "uwaga, zły ogr", czy ot - ozdoba drzewna? Pobawiłbym się też na Twoim miejscu światłem, bo wydaje mi się, że dałoby się z tym coś lepiej zrobić (chyba, że mam już przemęczone oczy, to sorka). Ogólnie na plus, zwłaszcza ostatnie 2 planescape'y z #233 ;) Keep going the good work!

Światło w tle jest lekko jakby wyblakłe. Pokusiłem się o małego overa (mam nadzieję że się nie gniewasz). Sorki jak wyszło gorzej bo z envirami nadal u mnie słabo.

Dodałem trochę koloru w centrum, rozjaśniłem i "otworzyłem" trochę las z tyłu. Za to detal na ziemi ładnie Ci wyszedł.

pumax%20over.jpg

Dziękuje wszystkim za mega fajną i konstruktywną krytykę :D

Dobry Pasterz - w sumie trupy przybite do drzewa (albo dyndające do góry nogami) to nie taki zły pomysł :D Do rozpatrzenia next time :)

Radix - I'll :D Hm, w sumie to ta lokacja powstała z myślą aby była "zwykłym fragmentem lasu, którym podąża gracz" i w sumie nie przykładałam uwagi do storytellingu. :/

emmilius - neizły ten over, wow :) Robię teraz drugi enviro w tym samym klimacie więc może podkradnę trochę światła z tego overa. :)

Naprawdę ładnie namalowana praca, rzeczywiście roślinność wyszła bardzo elegancko. Czuć przestrzeń itd. Jak dla mnie brakuje czegoś co wciągnęło by widza w obrazek, chyba własnie jakiejs historyjki, a chociazby postaci/ stwora ktory moglby sie gdzies czaic w tym buszu.Widać progress, działaj dalej!:)

thecrev - Dziękuję :D Staram się, staram. :)

COR - Dziękować! :) Fakt, mogłam dodać tam trochę więcej historii ale już robię następną pracę i tam postaram się wpleść tam jakiś ciekawy motyw. :)

Nastał w końcu dzień, w którym mogę pokazać efekty mojej pracy w Artifex Mundi przy "Clocwork Tales: Of Glass and Ink." Zatem pokazuję. :D

Demo gry można pobrać TUTAJ. Gorąco zachęcam. :)

minizooms_finals.jpg

Zoom_Umbrella-stand.jpg

Zoom_Stove_01_002.jpg

Zoom_Cat.jpgZoom_Battery_box2.jpg

FZoom_Chemistry-Lab.jpg

PopUp_Cat-and-Catnip.jpg

Pop-up-Battery-Box-Contents_002.jpg