Jump to content
lisu

Praying Mantis

Recommended Posts

To ciekawe...więc podejmujesz się sam takich akcji z własnej inicjatywy. Spoko.

To wynik jakiś głębszych przemyśleń, bądź wrażliwości na problemy społeczne, czy tak raczej chcesz zrobić sobie animację, więc wybierasz sobie losowy temat, by nadać całości jakiś głębszy sens?

Technicznie nie ma się czego czepiać. Dla mnie osobiście przekaz jest jasny, chociaż szkoda, że nie zakończyliście tego w jakiś zabawny sposób...bańka jest "cud"owna, ale mniej zabawna. Mozna by jednak dyskutować, czy tak poważny temat nadaje się na finał z komedii

Fajnie zrealizowane, fabuła całkiem zabawna. Gratki :)

Edited by mallow

Fabuła do mnie tez nie do końca przemawia. Nie ma czego tłumaczyć bo ogólnie jest zrozumiała a sam pomysł że modliszka dla mnie bardzo ok. Pod warunkiem że widz wie jak to sie u nich kończy po 'seksie'. Ale scenariusz w szczegółach jakoś taki nieskładny. Troche po sobie migaja bez sensu te ujęcia. A końcówka z bańką już zupełnie z czapy. Dużo prościej, jasniej i zabawniej byłoby gdyby pani po prostu sie pośliżneła i spadła na pysk z gałązki. teraz ta bańka z nikąd.. w pierwszej chwili miałem wrażenie że ma coś wspólnego z tym wtryskiem.. Zamiast "liczysz na cud.." dałbym "liczysz na szczęście/fart.." i wszystko sie upraszcza i nabiera sensu

Niepotrzebnie przekombinowany w szczegółach fajny pomysł

Technicznie oczywiście duzy opad szczęki

boltic -> powiedz mi tak szczerze: co Ty (tu wkroczył cenzor i wszystko wywalił...)

majku no kurde jest szac :) Gość dał mocno radę, jak dla mnie czyta to się doskonale (może tylko możnaby pokazać tworzenie się tej bańki, tam trochę brakuje mi takiego napięcia ;) )!

Edited by CzAk1

Imo też i ideolo i wykonawczo świetnie. Pomysł fajny, Leru dobrze mówi że przydało by się dopowiedzieć skąd bańka i całość była by klarowniejsza. Niemniej grats za wykonanie i podjęcie tematu.

boltic -> powiedz mi tak szczerze: co Ty (tu wkroczył cenzor i wszystko wywalił...)

Czyli że jedne treści można a innych nie? :) Panie cenzorze, jak pozwalasz na wypowiedź za jedną opcją to powinieneś i za drugą.

Co do strony technicznej, jak każdy, nie mam zarzutów. Historia i sposób przekazanie jest w pełni zrozumiały, ale jakoś mnie to nie chwyta.

Mega pracka warsztatowo miazga nie rozumiem jedynie pomysłu z bańką ...cóż nie muszę .

nie rozumiem jedynie pomysłu z bańką ...cóż nie muszę .

Rozpryskująca się bańka symbolizuje problem który 'jakimś cudem' nagle zniknął, przynajmniej tak rozumiem to przesłanie.

Animacja rewelacyjna, jedyne co mi się nie podoba, to małe modliszki pokazane podczas zabawy tych dużych.

Są oczywiście przepięknie zrenderowane, ale sam sens ich pokazywania trochę nie ma sensu.

Tak czy inaczej nie widziałem tu ładniejszej animacji ;]

Cudownie zmajstrowana animacja. Absolutnie ogromny warsztat techniczny widać na każdym kadrze. 10/10