Jump to content

Recommended Posts

Mamy takie czasy, że muszę zapytać (i to całkiem serio)- to jest czyste 2d, 2d wspomagane 3d czy czyste 3d? xD
Tak czy owak bardzo fajnie porobione 🙂

• Replies 284
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Update XD Rzeczy z kursu z Konradem Czernikiem z Fenomenarium ;D Odkurzam teczkę XD 

Staramy się aczkolwiek czekamy na jeszcze jedną modyfikację zlecona na zewnątrz - galeria. Wtedy pewnie opiszę wszystko i napiszę newsa na ten temat.   

Posted Images

Hej Ravirr :) no wieeem teraz to różnie może być  ;D i dzięki ! :)

podrzucam wcześniejsze etapy :

• siekierki photobash na podstawie linearu ,
  • skrzynie  najpierw szkic na linearcie, potem modelik i na to photoshopie nałożona textura. 
  • broń to mix photobashu i szybki modelik jako podstawka w momencie próby ustawienia kosmicznego plecaka XD 😄

weronika-daniel-design-asset-do-gotowej-gry-5-2.jpg

weronika-daniel-design-broni-13-kolor.jpg

weronika-daniel-design-broni-13-walor.jpg

weronika-daniel-bron-palna-4m (1).jpg

weronika-daniel-bron-palna-4-1m.jpg

• Like 2
3 minuty temu, RaVirr napisał:

Ej ale te toporki to chyba nawet bardziej mi się podobają niż w wersji całkiem rysunkowej! 

hahaha czyli w sensie w wersji z photobashem lepsze ? 😉 tak finalnie chciałam spróbować jaka jest moja granica wykończenia czegoś w tej technice .

mialam odpisać i tylko emotke dalam (lol) . No to mnie zaskoczyłeś .Myślalam ,że te wygłaskane są lepsze XD ;D a jak ktos zobaczy te szkice to powie ,że weś sie pani schowaj ^^

dzięki wielkie Betty ! 🙂 no właśnie już mi  doradzano nie wrzucać tej pracy do folio Xd bo to jest study color z Nicholasa Kole Xd i doszły mnie słuchy ,że ktoś może pomyśleć ,że sobie jego własność intelektualną przywłaszczam,choć też mi sie podoba XD mimo ,że podpisalam je jako color study XD 🙃 więc pewnie jak mi sie teraz przypomniało to usunę Xd 

Siemanko ,no jak tak na raty updajtuje XD 

Efekt kursu z Bożenką Chądzińską o Enviro dla gry 2d/2,5d (Fenomenarium we Wro) . 

Koncept w photoshopie .Filmik ,efekt, animacje robione w całości w Unity . Bożenka jest świetną prowadzącą i polecam z ręką na sercu 😄

en1.png

en12.png

Edited by Soulinka12
literówka, za duzy rozmiar pliku jak na jeden post
  • Like 3