Skocz do zawartości

Wiz: wnętrza_


be3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dzięki serdeczne :)

 

szczawik_wysokość stopnia 17cm... a poręcz liczona od góry policzka 110cm czyli po normowemu :p

jedynie strop nad schodami może za daleko wychodzić... sugerowaliśmy się dostarczonymi rysunkami...

pozdrawiamy.........

Edytowane przez be3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, kolorowo...Klient pewnie jest zadowolony. no.1- firanka chyba została mocno wykrochmalona. Jak chcecie żeby wyglądało, że wieje wiatr to niech wygląda tak że wieje wiatr. Liscie przepapierowe:) no.3 brakuje konsekwencji w oświetleniu wnętrze i krajobraz(drzewko) chyba, że to na innej planecie:) Ogolnie ładne everowe modele everowe landskejpy, nie narobiliscie sie! Niektóre materiały dają radę ale ogolnie można takie wizki zrobić w wiekszości w photoshopie:) Po co te kolorowe filtry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Orion_:

ghost nie jest "od everów"

 

azinsky:

1. konsekwencja akurat w tej kwestii nie była warunkiem koniecznym.... natomiast efekt wrażeniowy już tak :)

2. gotowe modele to jedynie dodatki do wnętrza.... cała reszta powstała od podstaw wg projektu....

3. oczywiście zdajemy sobie sprawę z niedociągnięć.... ale jak widzimy w Twoim portfolio też ich nie brakuje....... także po co ta piana :)

4. nie przesadzałabym też z ilością Photoshopa............ filtry posłużyły nam jedynie do wzmocnienia efektu jaki chcieliśmy osiągnąć.....

tego typu plastyka renderów trafia w naszą estetykę.... i nic więcej nie mamy na swoją obronę..... :)

 

pozdrawiamy.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*be3 - Kochani jaki koń jest każdy widzi:) Moje portfolio nie jest żadnym wytłumaczeniem:) Nie napisałem nic obraźliwego i nieprawdziwego. Ej nie obrażajcie się:) Wrzucając te prace tutaj z założenia decydujecie się na pewnego rodzaju ocenę. Zakopmy topór,otwórzmy serca:)

 

PS. Moje portfolio mi się nie podoba:)

Edytowane przez azinsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego typu plastyka renderów trafia w naszą estetykę.... i nic więcej nie mamy na swoją obronę..... :)

 

Pięknie sformułowany argument. Mój ulubiony argument:)

 

 

Bardzo ładnie, bardzo ładnie się to prezentuje!

 

Ale o ile przepalenia można podciągnąć pod zamiar artystyczny, to przesadzoną o pixel aberracje już nie. To jedyne co mnie tu w oczy kuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też się bardzo podoba, przesadzona aberracja tylko się nie podoba. Gratuluje materiału na Ghosta, ja ostatnio gdzieś wstawiałem i nie mogłem sobie z tym dać rady. Ładne bo blisko fotoreala i jednocześnie takie plastyczne i kolorowe. Gratuluje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-koszmarna aberacja

-nienaturalnie przepalone

-na drugim ujęciu to coś na podłodze to co to jest plastik czy guma na dodatek lewituje, aa na nim się też wywaliło

-te krzesełka to niby kogo mają utrzymać na tych drucikach? tu też aa leży

-ogólnie aa ci się wyłożyło w wielu miejscach wyłażą ząbkowane krawędzie

-miedziany wkład wewnątrz kominka ? i biała tylna ściana?brak promieniowania barwy z kominka na zewnątrz przy tak sporym ogniu powinno być coś widać u ciebie całe ciepło koloru siedzi w kominku

-Kuchnia światło całkowicie do poprawki w oknie wybuch atomowy na ścianie lekko zmiękczone cieniowanie, jak się robi coś w bieli to sienie daje super czystej bieli jako kolor tylko coś z zakresu 200-215 szczególnie że nie panujesz nad color mappingien i przepaleniami, nie mówię już o tym czymś za oknem bo to jakaś pomyłka albo wasz żart. To na frontach w zabudowie to co to ma być imitacja skóry bo zasadniczo laminaty nie mają noisa w materiale, a i jeszcz dosyc dziwnie wygląda krawędź od wyspy od strony okna jakaś poszarpana nierówna

- ogólnie wnętrza wyglądają tak jak by został zastosowany materiał override na podłodze z gi ustawionym na pełną biel pozabijane naturalne cienie obiektów

- jak używasz gotowców to warto w nich poprawić materiały np w kuchni na dzbanku pięknie ci szumi materiał :)

+ materiały podłogi i okładziny na ścianie przy kominku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności