Jump to content

Recommended Posts

kurde dzięki za wiarę, obiecuję, że na bieżąco dociągnę temat. Od długiego czasu zajęty jestem zupełnie innymi analogowymi robotami. Ciężko jest mi zebrać się w sobie żeby na nowo rozpocząć systematyczne mazanie, pozdro

Link to post
Share on other sites

Na szczęście na miniaturce wygląda gorzej niż w powiększeniu. Całkiem fajnie się zapowiada. Łapki ma na pewno za krótkie - lewa ręka przylega do ciała, jest wyprostowana a sięga jej tylko do wacka. Deeruga sprawa podudzia (jagnięce?=]) wiem że lekko wpadają w skrót ale zdają się być również za krótkie. Widziałbym je smuklejsze z bardziej wyeksponowaną kostką. Pzdr.

Link to post
Share on other sites

Na zachodzie, ludzie dosc czesto ostatnio wystawiaja prace cyfrowe na wernisażach w formie wydrukowanej. Na twoj na pewno bym przyszedl jesli tylko byl bym w okolicy, pomysl o tym. Ciao.

Edited by ICE
Link to post
Share on other sites

dziek,i kurcze ICE dobrze było by tylko to są jednak koszty. Będę pamiętał . Wracając do obrazka- zostawiam w takiej wersji, muszę spokojnie na niego po patrzeć . Biorę sie za nowego wipa, pozdro

15komp.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Thx
Link to post
Share on other sites

Rewelacja, ale rzuciły mi się w oczy 2 rzeczy: 1. cień rzucany przez dzidę na nogi nie zgadza się z jej kształtem (pewnie to wiesz i zostawiasz na koniec, ale wspominam mimo to), 2. czerwony kolega ma przesunięty środek klatki piersiowej względem głowy lub na odwrót, przez co dla mnie wygląda jakby głowa wyrosła mu z barku. A z rzeczy czysto estetycznych nie podobają mi się jego pazury. A włosy są prze genialne. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Ja sie strasznie jaram, bo lubie to Twoje pokreskowane stajlo i pracka standardowo na poziomie bardzo przyjemnym. Jakbym mial pomarudzic, to troche ciezkie, klocowate wydaja mi sie ramiona - malo sie dzieje w ich ksztalcie, troszke wyszly jak klody drewna, z checia bym zobaczyl jakos mocniej poroznicowane formy. Ale poza tym malina

Link to post
Share on other sites

kurcze teraz zaczynam widzieć( czerep w monitorze traci orientację) spoko będzie lifting.

RICE napisz więcej o tych liquifach. Bo właściwie co to jest? Poważnie nie zrozumiałem, pozdro

Link to post
Share on other sites

kurcze nic, ponieważ ( tak jak słusznie zauważyłeś)ograniczyłem mazanie do minimum i nie sięgam po media z PS. Może i z wygody i możne z krnąbrności a może powodem jest utrzymać skupienie ( wystarczy , że powiększanie i przesuwanie obrazu po monitorze mocno potrafi mnie zdezorientować).

 

właśnie sprawdziłem, to nie dla mnie. Musze wrócić do paintera tam mam analog w cyfrze. po prostu mieszam pędzlem co równocześnie pozwala mi kontrolować efekt. Tutaj już samo dzielenie roboty na rożne etapy, kolejności działań...to nie dla mnie.

Edited by Thx
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy