Jump to content

Recommended Posts

Ale z tego co widze on pisał o teksturach tylko a nie o całosci pracy. Moze i nie leża i kwiczą ale różnią miedzy poziomem tekstur i modelu jest spora, szczególnie ze faktycznie jest te najprawdopodobniej najlepiej wykonany model tego motoru ever i w ogole jest to najwyższy poziom (modelu) przez co kontrast sie jeszcze bardziej uwydatnia.

oj panowie, nie wczuwajcie sie tak, prac klimenta sie nie krytykuje :) mozna jedynie oddac pokłon jego pracowitości i nieograniczonej wiedzy z zakresu militariów - nawet jesli textura sie gdzies rozjechała to prędzej podejrzewam ze omsknął sie pędzel niemcowi ktory malował ten motor a klimek przeniósł to jeden do jeden na model ;)

Nie no krytykowac mozna bez przesady:P ale chyba wlasnie o to poszlo ze niektorzy pisza ze idealnie i cudownie bo nie chca wytykac klimentowi bledow ktore widac. Jak dla mnie model masakra, ale to juz pisalem, texturki po poprawieniu tez juz wygladaja ladnie, ale fakt widac na tym prostokatnym pudle powtarzalnosc wzoru jak zostal odwrocony i skopiowany. Ale co mnie razi od samego poczatku, to te najciensze rurki, na boku rosciagniete jak by bylo mapowane uvwmap plan. I tylko te 2 bledy ja widze :)

w takim wypadku żadna dyskusja na tym forum niema sensu gdyż autor wątku zrobił jak chciał, jemu sie podoba, więc pozostaje pisać peany pochwalne?

Nie musisz chwalic tego, co Ci sie podoba, ale to cos innego niz proba przekonania autora, ze sie myli i powinien byl zrobic tak jak Ty uwazasz. Wyraziles swoje zdanie i dobrze. Autor ma prawo nie przyjmowac krytyki.

Mnie sie model bardzo podoba, jak zawsze dobra robota :)

Nostalgiczny model :)

A co do detali to dbałość o detale zabija kreatywność i męczy materiał tak, jak w sztuce. Ale dzięki akademikom, którzy doszli do poziomu absurdu w kwestii realizmu/detali, mogły narodzić się nowe ruchy artystyczne.

• 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy