Jump to content
AkkA

Bitwa 30 Broń:Blade Runner Gun

Recommended Posts

za nie wykozystane tris powinny byc dodatkowe punkty. np za każde zaoszczedzone 500 tris + 1 punkt w głosowaniu

@AkkA

Zacnie, zacnie, czekam na final ;]

@Valery

Hmm, no to namaluje pistolet w pixelach na trójkącie :D wygram samymi punkami za oszczędność :D hehe

Dziekuje wszystkim za komentarze, troche sie juz znudzile ta giwerka wiec trzeba konczyc;)

bladerunnergunendakka.jpg

Co tu dużo pisać... wyszło super. Najbardziej mi się spodobał napis "Made in Poland" zamiast Austria :) Jest jednak oprócz tego jedna niezgodność ze zdjęciem. Model jest odbity w lustrze ;)

Jest fajnie ale nie gniecie jaj tak jak w poprzedniej bitwie, umiesz robić jeszcze lepsze tekstury majster wiec moglbys zrobic to lepiej a pamietaj ze ja tez startuje xP

...a pamietaj ze ja tez startuje xP

tez mi proba motywacji :P i tak nie skonczysz cieniasie ;)

Najlepsza praca z niewielu ukończonych na czas. Jak dla mnie już za samo to powinny być plusy.

Czy ktoś mógłby mi wskazać tutorial w jaki sposób zrobić taką wspaniałą rękojeść? Chodzi mi o tą chropowatą powierzchnię rękojeści.

Takie pseudo nierówności uzyskasz stosując normal mapy w materiale. Piszę pseudo ponieważ nie wpływają one na siatką lecz na załamanie światła. Możesz ją uzyskać wypalając z modelu High-Poly (ze wszystkimi szczegółami o dużej gęstości siatki) na modelu Low-Poly (o mniejszej gęstości siatki), albo malując bezpośrednio na teksturze, którą potem zamieniasz na normal mapę.

Więcej dowiesz się w dziale tutoriali, gdzie powinieneś zadać to pytanie.

Przykładowy temat -http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=80778

Na YouTube wyświetla się trochę tych tutoriali, po wpisaniu w wyszukiwarce "normalmap".

Takie pseudo nierówności uzyskasz stosując normal mapy w materiale. Piszę pseudo ponieważ nie wpływają one na siatką lecz na załamanie światła. Możesz ją uzyskać wypalając z modelu High-Poly (ze wszystkimi szczegółami o dużej gęstości siatki) na modelu Low-Poly (o mniejszej gęstości siatki), albo malując bezpośrednio na teksturze, którą potem zamieniasz na normal mapę.

Więcej dowiesz się w dziale tutoriali, gdzie powinieneś zadać to pytanie.

Przykładowy temat -http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=80778

Na YouTube wyświetla się trochę tych tutoriali, po wpisaniu w wyszukiwarce "normalmap".

szacun, ze Ci sie tak chcialo...

gratki dobrego modelu

Dzięki Chico. Po prostu staram się.

W takiej sytuacji czuję się trochę niezręcznie. Nie mój wątek a chwali się moją pracę.

Na szczęście startuję w innej kategorii :D

• Like 1