Jump to content
mellodeque

Kto pomoże muzykowi ? w animacji

Recommended Posts

Witam, potrzebuje małej pomocy... ;]

potrzebne intro takie z 5-10 sek

odnośnie mojego teamu...tak bym mógł umieszczać to intro w produkcjach filmowych w których brałem udział...

na razie trzeba w rozdziałce 640x272x24fps

logo, jest tutaj:

http://nauka-jazdy.art.pl/wymiona/khyroblack.swf

http://nauka-jazdy.art.pl/wymiona/khyrowhite.swf

lepiej na czarnym tle, bo do animek lepiej pasuje

wilk nie musi miec białej ramki może miec np srebrną

w ramach pomocy, pomogę z dźwiekiem ;]

btw, fonty jak coś to też podeśle

/Mell

EDIT: logo musi przyjąć taki kształt na koniec animki, a jak sie animka potoczy to już Wasza sprawa...

EDIT2: Chciałbym by napisy powstawały w taki sposób, by laser je odkrywał, tak jak jest to w ten przykładowej animce....

http://nauka-jazdy.art.pl/wymiona/vfx.avi

ogólnie całość powinna być własnie w taki sposób wykonana.... ofcourse nie musi być to niebieski kolor ale np czerwony pod kolor loga...

/z góry dzieki

[Wyedytowany dnia 10-7-2004 > mellodeque]

Witam.

Ja Ci tego nie zrobię bo po prostu nie mam jeszcze takich możliwości/umiejętności. Ale, (tu apel do tych co umieją to robić) myślę ze głupio by wyszło że Ty oferujesz pomoc (profesjonalną) przy udźwiękowieniu animacji a Tobie nikt nie zrobi takiego intro. No, to chyba trochę nie fair-play...

Żebyście mnie źle nie zrozumieli, nie chodzi mi o coś w stylu „coś za coś” ale podobnie jak mellodeque popieram idee niekomercyjnego wspierania umysłów, a co za tym idzie pomoc w pracach.

Tyle mam do powiedzenia.

Pozdrawiam

Pionier.

Wysłane przez Pionier

popieram idee niekomercyjnego wspierania umysłów

w komercyjnym bagnie taka wymiana w naturze sie nazywa BARTER ;)

edit: mell masz fajne proste logo i chcesz je popsuc takim tanim efektem? bardziej pasowalaby stylistyka http://www.shilodesign.com/

[Wyedytowany dnia 10-7-2004 > SansSerif]

mysle, ze koledzy z max digital studio powinni z pocalowaniem raczki Ci cos takiego zrobic, nie?

Chłopaki już mają co robić, wiec po co dowalać ich pracą. Of Course jesli pomoc nie nadejdzie nic innego nam (MI) nie pozostanie. ;]

SansSerif:

jestem starej daty i preferuje olddesign... prosty... nie udziwniony, do wszystkiego pasujący.... a intro robie z myslą o filmach i animacji.

Na razie idzie intro na czarnym tle, potem na białym ;]

mell -> kiedy wlasnie to do czego dales linka jest skomplikowane, udziwnione i nie pasujace raczej do wszystkiego. Prosty design jest tam do czego podal linka Serif. Jak dla mnie w animacji powinien sie wilk znalezc. Jest taka wytwornia filmowa (czy nie wiem co to jest) z tygrysem w logo. Tam tygrys jest w animacji. Tak samo jest np z TriStarem. Pegaz jest w logo, jest i w animacji. Tam samo Columbia, Dreamworks czy nie wiem co jeszcze. Wszedzie (no prawie) w animacji jest to co jest na jej koncu. I to wyglada dobrze, nie jest udziwnione i jest przede wszystkim estetyczne i prejrzyste.

Jak dla mnie jakis pokaz laserow, pare blyskawic i iskierek nie bardzo ma sie do wyjacego wilka na tle zachodzacego slonca.

Ja takie cos widze tak:

animacja utrzymana w cieplych kolorach (czerwienie, pomarancze, brazy). Spokojnie idzie sobie wilk, staje na jakims urywisku, zaczyna wyc i to sie zamienia w logo. Na poczatku w sumie chyba nogi tylko powinno sie pokazac a pozniej oddalenie czy jakis PAN i pokazanie wiecej.

Jak dla mnie proste, krotkie i do rzeczy.

[Wyedytowany dnia 10-7-2004 > Leru]

Orion -> nie to akurat nie o to mi chodzilo. W animacji jest tygrys wyskakujacy gdzies z chaszczy

Oż w morde a to mi klina zabiłeś, powiedz coś więcej bo teraz będzie mnie to prześladować

nie wiem co to za wytwornia ale byli producentami \"Wroga u bram\" na pewno, w kazdym badz razie ten tygrys o ktorym mowil Leru pojawial sie na poczatku wylatywal z dzungli i zmienial sie w logo, poszukam i powiem

edit: juz znalazlem :) mandaley

nawet w intrze stronki jest ta animacja, tylko z deczka skaszaniona przez wektoryzacje :(

[Wyedytowany dnia 11-7-2004 > sanki]

Jesli mozesz tydzien poczekac (w tym momencie nie mam czasu, ale z tydzien powinno sie cos znalezc) to ci moge pyknac, tylko musimy omowic szczeguly.

a ja mysle ze mellodeque powinien powiedziec z jakiego jest miasta i moze lokalni koledzy by pomogli.bo jak by trzeba bylo np wysylac animke na drugi koniec polski to malo zachecajace. pozdrawiam

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy