Jump to content

Recommended Posts

Wszyscy Ci ktorzy nie spedzili ostatniego tygodnia pod kamieniem zapewne widzieli juz trailer nowego projektu Naughty Dog - The Last of Us. To wlasnie dla tego projektu przeprowadzilem sie do Santa Monica :)

Po prawie poltorej rocznym okresie pracy, wraz z premiera projektu mam okazje pokazac 2 concept arty, ktore wykonalem dobre kilka miesiecy temu.

Pozostawiam ten watek jako teczka, gdyz zapewne wraz z pojawieniem sie gry na polce, bede update'owac nowymi prackami.

Jak zwykle krytyka mile widziana :)

cf_001.jpg

cf_002.jpg

JEST MOC PANIE JEST MOC

Szczególnie drugi chwyta za serce i ściska, ale oba mają genialny mood. Jeśli gra będzie tak wyglądać to będę się nią delektował, tak jak delektuje się tymi obrazkami. Jak ja bardzo chce przedrzeć się przez to bagno, oj chce.

Jak zwykle krytyka mile widziana :)

ha ha ha bardzo śmieszne ;) dobrze wiesz, że nie ma co poprawić, z początku pomyślałem, że drzewku przydała by się bardziej kontrastowa i wyraźna tekstura, ale potem powiększyłem i obrazek okazał się zbyt malarski i cudny, by go czymś takim potraktować...

Nie mogę się doczekać następnych UPów :}

Prace bomba, wbilem sie tez ostatnio na bloga Robha, ten facet tak samo miazdzy ego reszty swiata, jak Ty i Marek.

Przeszedlem cala serie uncharted i teraz cieprliwie czekam na the last of us, nie watpie iz bedzie warto.

Gra wyjdzie tylko na PS3 ? Widziałem zapowiedź i bardzo podoba mi się oddany nastrój...widać inspiracje z The Road więzi ojca z córką... jestem ciekawy przygody ;) mam nadzieję, że doczekam się również wersji PC i oczywiście czekam na więcej conceptów od Ciebie ;)

Ostre koncepty. Prace nad TLOU widzę, że już zaawansowane..1,5 roku. To pewnie za pół roku już wyjdzie gra. Czy pracuje nad nią całe ND czy jest to drugie studio ND oddelegowane do prac specjalnie nad tą grą.