Jump to content
ledyr

Broń: AI AWM Sniper Rifle

Recommended Posts

Być moze uda sie zdazyc jeszcze w terminie, spróbujeCos tam pododaje do tego, mam sporo fajnych refek :)AWM_with_Black_background_by_Marryl.jpgPóki co tyle na dobry poczatek:wip_01.jpg

Edited by ledyr

fajnie ze startujesz, moze zdazysz bo terminu podobno nie beda tym razem przesuwac, ale kto wie...

troche mi zabraknie chyba czasu jednak, odkryłem na nowa Torchlight ^^

update:

wip_02.jpg

Guest fishinthewater

Git majonez.

pzdr

zaraz jade na swieta do gdanska i wracam po nowym roku dopiero :(

EDIT :

pauloos, poki co to tylko chamski mirror wiec stad 1 i 3 blad a co do 2 to wlasnie nie jestem jeszce pewien bo to co widac to mniej wiecej polowa dlugosci calego karabinu, jak zrobie calosc i dalej mi sie bedzie wydawac ze jest zbyt gruby to napewno poprawie :)

mimo wszystko dzieki za zwrocenie uwagi i fajny filmik ^^, przyda sie napewno

Edited by ledyr

Zaznaczyłem na rysunku miejsca, które moim zdaniem powinieneś jeszcze poprawić. Zaczynając od lewej: tu wycięcia wyglądają inaczej niż po przeciwnej stronie, nie są symetryczne. Na tym filmie widać to wyraźnie:

w 1:39 widać jak to powinno wyglądać. Dalej rękojeść wydaje się bardzo szeroka, wyobraź sobie że masz to objąć dłonią, było by to bardzo niewygodnie, a przecież ergonomia i wygoda to teraz priorytet przy projektowaniu i AI jest z tego znane. Wielu strzelców kupuje same osady do swoich Remingtonów 700;) Po trzecie te dwie śruby tuż przy miejscu gdzie znajduje się policzek strzelca. Hmm, gdybym to ja miał z takimi strzelać to bym się bardziej martwił czy mi nie pocharatają szczęki niż tym czy trafię do celu;)

wip02a.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Poza tym to świetnie zapowiadająca się praca i mam nadzieję że będę mógł na nią glosować w finale:)

Normalnie szczena opada. Ja zawsze jak robię HP to zawieszam się w którymś miejscu i nie potrafię iść dalej :D. Długo Ci to zajęło? I zaczynałeś robiąc boxami czy od plane wszystko?

Normalnie szczena opada. Ja zawsze jak robię HP to zawieszam się w którymś miejscu i nie potrafię iść dalej :D. Długo Ci to zajęło? I zaczynałeś robiąc boxami czy od plane wszystko?

Też chcę wiedzieć. Możesz kiedyś nagrać film jak robisz taki model? Może jakiś prosty pistolet?

n-pigeon - postaram sie ;d

Make My Day i Hooch - zajeło mi to około 2 tygodni. Jesli chodzi o modelowanie to nie ma wielkiej filozofii:

sciagam pol dnia refki hd z neta pozniej modeluje kawalek po kawalku

boxy, plejny, cylindry... wszystko zalezy co jest do zrobienia, rozne rzeczy da sie zrobic szybko roznymi sposobami

Ciesze sie ze sie wam podoba :)

Musiałem przenieść watek bo nie wyrobiłbym sie w limicie tris a szkoda mi było robić na kanciato wiele rzeczy.

W kazdym razie skonczylem wypalac mapki, jest jeszcze sporo błedów np na pasku

Wyszło 8500 tris

ponizej skrin z marmoseta

1. AO i Normale

2. Siateczka

3. Wstepny color base

wip_04.jpg

AWM_LP_Wiresy.jpg

wip_05.jpg

wip_05b.jpg

Edited by ledyr

Zamieniasz na tri przed wypalaniem? ;]

Zacny model, powodzenia z texturkami ;D

PIraT - nie, Marmoset tak pokazuje wireframe

Chyba skonczylem snajperke (nie moglem sie zdecydować na kolor)

AWM_Yello.jpg

AWM_Gree.jpg

AWM_Wire.jpg

AWM_textures.jpg

soczewka w lunecie za bardzo się świeci (już nawet pomijając fakt, że masz zamknięte od drugiej strony :P), poza tym bardzo pro :)

Żółta jakoś bardziej przypadła mi do gustu ;D

Jest moc, świetna robota. Gratuluje ukończenia !

Bardzo fajnie Ci to wyszło, plastycznie rzekł bym, ale to jeszcze nie ten wow-factor ;) imo zielona fajniejsza.

EDIT: hmm nie kaszani się coś na końcu lufy przy wylocie, wygląda na jakiś problem z normalem (obłości..)?