Skocz do zawartości

The Hobbit: An Unexpected Journey - Announcement Trailer


Loki

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Świetny baśniowy klimat! Swoja drogą to na filmie na wieczerzę krasnali i ich śpiew mogliby dać z 10 minut. Genialna sprawa. Mam nadzieję, że wyrobię się z obejrzeniem filmu w kinie przed końcem świata;P

Materiał bez dwóch zdań na główną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja drogą to na filmie na wieczerzę krasnali i ich śpiew mogliby dać z 10 minut.

Podpisuję się pod tym :) I nie mogę się doczekać na moment wejścia filmu do kin. Aż chyba sobie przez święta znowu obejrzę całą Trylogię Władcy Pierścieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chrupek3D

święte słowa... nie jest to na pewno Hobbit mojej wyobraźni. Obawiałem sie tego, ze zostanie uczłowieczony i wyrwa mu dziecięce serduszko ;) na rzecz podobieństwa do wladcy pierscieni, a przeciez do zupelnie inny klimat.

Nie tedy droga panie dzekson, nie tedy droga...

Film na pewno będzie dobry, ale o ile Frodo juz zawsze będzie Frodem od dzeksona, to Bilbo pozostanie moim Bilbem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit jest książką pisaną dla dzieci (chociaż podoba się nie tylko dzieciom )

Miałem nadzieję, że film też będzie taką miłą baśniową przygodą. Po trejlerze wnioskuję, że szykuje się kolejna EPICKA opowieść dla młodych dorosłych...

 

P.S.

Na szczęście zawsze mogę przeczytać kolejny raz książkę :)

 

P.P.S.

Śpiew krasnoludów fajny. Reszta? Trudno powiedzieć. W każdym razie walki na topory z trolami w książce nie było...

 

P.P.P.S.

Właściwie to nie wiem czemu narzekam. W końcu czego można się spodziewać po reżyserze "Martwicy mózgu"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nikt nie obrazi się z powodu mojego pytania (nie czytałem hobbita): Czy będą jakieś epickie bitwy jak we władcy pierścieni? :D

 

Będzie Bitwa pod Samotną Górą między armią krasnali a goblinów jak dobrze pamiętam. A na samej samotnej gorze będzie mieszkał bardzo nie miły smok;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, że tak jak w horrorach do połowy umrą wszyscy poza dwójką bohaterów, bo nie sposób w ogóle ogarnąć takiej ilości postaci w filmie. do tego wyglądają i nazywają sie tak samo lol. Nie czytałem książki ale fajnie jakby został jeden duzy i jeden mały. Lucas w pierwszej części SW idealnie dobrał drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f: Podobnie jak w książce krasnoludy będą na pewno potraktowane jako jeden bohater (wyłączając Balina Dębową Tarczę). Sam autor zresztą postarał się by tak to odbierano (przez wyliczanie podobnych imion oraz ich wspólną historię.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrupek3D: A potem obejrzysz film i tak jak Frodo Jacksona został Twoim Frodem, tak i Bilbo nagle stanie się Twoim Bilbem. :)

 

Kiedyś każdy miał swojego małego Władcę Pierścieni, a film i tak przemielił wszystkim mózgi i nagle wizja Jacksona stała się jedyną miłościwie nam panującą. Nie wykluczałbym takiej siły rażenia ukrytej również w Hobbicie... Przecież wiemy, że Jackson potrafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ola-f: Podobnie jak w książce krasnoludy będą na pewno potraktowane jako jeden bohater (wyłączając Balina Dębową Tarczę)

Lucek. Nie wiem kiedy czytałeś tę książkę i jak oglądałeś trailer, ale Dębowa Tarcza (Oakenshield) to był Thorin, a nie Balin:) Grupa krasnali rzeczywiście funkcjonuje tam jako grupa, choć w wielu miejscach książki mamy okazję trochę bardziej zapoznać się z kilkoma spośród nich (jak choćby z poczciwym Bomburem), a natłok imion bohaterów jest jedynie we wstępie.

Fakt faktem, że Thorin wygląda za młodo i za ludzko, ale cóż. Może jakoś to przetrawimy. Nie rozumiem do konca zarzutów, że trailer pokazuje "epicki" film. Odnoszę wrażenie, że filmy, na które wykłada się grube miliony (sam koszt produkcji filmu to podobno koło 250mln $) mają z założenia się zwrócić i coś na nich powinno sie zarobić, a więc nei moga przyciągać do kina tylko zapaleńców i fanów gatunku(choć tych niewątpliwie Tolkien, autor Hobbita, ma mnóstwo), a skusić większą liczbe osób. Z jednej strony niby znaczny minus, ale z drugiej dość zrozumiała rzecz. Zresztą jestem dobrej myśli - trailer zdecydowanie nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chrupek3D: A potem obejrzysz film i tak jak Frodo Jacksona został Twoim Frodem, tak i Bilbo nagle stanie się Twoim Bilbem. :)

 

Kiedyś każdy miał swojego małego Władcę Pierścieni, a film i tak przemielił wszystkim mózgi i nagle wizja Jacksona stała się jedyną miłościwie nam panującą. Nie wykluczałbym takiej siły rażenia ukrytej również w Hobbicie... Przecież wiemy, że Jackson potrafi.

 

Po obejrzeniu filmu przeczytałem jeszcze raz albo dwa powieść. Nim po nią sięgnąłem miałem wielką obawą, że przez tą ekranizację dostałem martwicy mózgu i "mój Frodo", "mój Obierzyświat", "mój Tom Bombadil" (przepraszam z tym nie było problemu) wraz "moją" całą resztą odeszli w niepamięć już na zawsze... Na szczęście się myliłem i wszyscy wrócili :)

 

Po An Unexpected Journey po prostu będzie trzeba znów wrócić do źródeł i wyleczyć się z tej Hollywoodzkiej martwicy mózgów.

Edytowane przez farelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marudzicie. Oczywiście, że to nie będzie Wasz Bilbo, Wasz Thorin. To jest historia opowiedziana przez pryzmat reżysera i innych twórców ekranizacji. To jest ich wizja nie Wasza. Nikt też nie musi się z nią zgadzać. Mi Władca się podobał i na Hobbita też czekam z niecierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peter Jackson na FB umieścił nowy filmik z produkcji Hobbita :)

https://www.facebook.com/PeterJacksonNZ

 

P.S. Widać że dobrze karmią na planie filmu bo od pierwszego Filmiku o Hobbicie trochę się reżyserowi przybrało na wadze :) Wraca do dawnej formy :)

 

Poza tym dla tych co w Temacie to Filmik Daje rade :) Czas zabukować Wycieczkę do Nowej Zelandii

Edytowane przez Nowi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym, czemu Thorin ma taką twarz u Jacksona i doszedłem do wniosku, że chodzi tu o ekspresję szlachetnej fizjonomii, a nie jowialnej, jaką ma większość krasnoludów. Tak dla kontrastu.

 

Natomiast Bitwa Pięciu Armii pomiędzy oddziałem Thorina, krasnoludami, goblinami, ludźmi i orłami jest w ścisłej czołówce tego, na co najbardziej czekam w tym filmie, zaraz po Smaugu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności