Jump to content
Sign in to follow this  
viater

Teczka 2d viater

Recommended Posts

Już widać :- ()

... Dorobiłem tatuaż, ale nie umiem ładnie "pinczować" w illustratorowcu. Nie wiem też jak rozwiązać ładnie problem tła. Wolałbym jasne, bo panopek ma czarny kontur. Może zamknę go w jakimś kształcie, albo dorobię jakiś komiksowy bazgroł ?.. Piszcie jak wy byście to zrobili.

Edited by viater

Udało się zpinczować tatuaż. Dodałem różne wersje tła. Ponawiam prośbę o opinię i porady dotyczące projektu. Najbardziej boli mnie kolor (ze względu na rodzaj projektu - wektory - gradienty odpadają).

forum3gr.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Zastanawiam się, czy dodać jeszcze kawałek spękanej podłogi pod kulą, po udeżeniu?

Pekniecia by duzo daly.

Ja bym poopracowal nad ramieniem. Powiekszylbym biceps i triceps a zwezyl przedramie. Ramie powinno sie stopniowo zwezac ku nadgarstkowi, nawet w przegietych kreskowkowych rzeczach, jesli mam wygladac na muskularne. Teraz wyglada na troche niedorozwiniete pomiedzy lokciem a deltoidem.

Dzięki za sugestie. Chciałem uzyskać efekt perspektywy stąd grubsze przedramię. Biceps jest rozciągnięty przez ciężar ketla, ale spróbuję pokombinować. Wrzucę jak coś wymodzę....

A kolory i cieniowanie... co sądzisz? Nie wygląda źle?

Jesli efekt perspektywy to musialoby byc konsekwentnie, czyli deltoid i cale barki musialy by byc proporcjonalnie mniejsze, a nie sa i stad wrazenie "niedorozwinietego" bi oraz tricepsu. Rowniz przyjrzuj sie strukturze miesni na przedramieniu. Niestety nie moge w tym momencie zademonstrowac, a ciezko mi oddac slowami, wiec porownaj z fotkami kulturystow jak to tam wyglada.

To tylko moje sugestie i moje wrazenia, moze zaczekaj az sie tez kto inny wypowie w razie gdybym sie mylil.