Jump to content
Cyanide

Dwutygodniowy Speedsculpting #41: Mityczne Stworzenia

Recommended Posts

nice nice Panowie...

ale o tak coś skromnie po względem ilości prac, spodziewałem się że temat się rozrusza.

No właśnie skromnie. Też sądziłem, że będzie więcej. Sporo osób mówiło, że coś zrobi, ale jakoś póki co ich nie ma :] . Jest jeszcze chwila czasu pewnie jakoś po jutrze sonda będzie. Postaram się skończyć cthulhu, ale ostatnio ilość czasu strasznie mi się skurczyła, i nie mam go teraz zbyt dużo :/ .

Pozdrawiam, Cyanide.

istnieje możliwość dołączenia jeszcze swojej pracy,powiedzmy do godziny 00? Czy deadline to deadline i koniec?

Sądzę, że dzisiaj spokojnie jeszcze możesz dodać, z pewnością nie zaszkodzi to spidowi :].

:)

Ortros dwógłowy pies z mitologii. Czasowo się nie wyrobiłem i efekt nie jest do końca taki jak był zamierzony.

clipboard020000000.jpg

robi się coraz ciekawiej, tylko czas się kończy, mam nadzieje że pojawi się jeszcze kilka prac. :)

U mnie to samo. Gdyby było więcej ludzi chętnych na przesunięcie dedlajna i ci, którzy już wrzucili prace nie mieli by nic przeciwko, to możnaby wydłużyć speeda. Ja już na pewno nie dam rady wykorzystać całego czasu do pólnocy.

Myślę, że nie ma problemu aby jeszcze dzisiaj po północy nowe pracki się pijawiły. Czy trzeba wam jeszcze jeden dzień?

Boom headshot zdążyłem. :D

Niecałe 4 godziny rozdzielone na 2 dni. ;D Pojutrze zapodam pełnego timelapsa tylko muszę go zmontować (wszystko poza włosami bo w amoku zapomniałem zapisać ;) ).

No ja posta piszę teraz, ale rzeźbę w tym stanie zapisałem jakoś 2 min po pólnocy :D . Czasu użyłem mniej niż sądziłem bo z sumowania wyników z zstoperów na dwóch kompach na których rzeźbiłem wyszło mi 2h 27min, więc czasu sporo mi zostało. Jak coś to zaczynajcie sondę z tym obrazkiem z teraz. Czas na pociągnięcie tego dalej miałbym pewnie jutro koło 15 dopiero, chyba że dziś jakieś 0,5h, no ale nie wiem :D .

Monio bardzo fajnie, chętnie zobaczę timelapse'a.

cttttt.jpg

Pozdrawiam, Cyanide.

Monio - dałeś czadu z tym skulptem, też chętnie zobacze timelaps, skrzydełka pewnie w shadow boxie i doklejone na dynamesh

Ktoś jeszcze robi? Czy dzisiaj można wrzucić sondę?

Claude- Skrzydełka to ZSketch na plane, potem dyna. W sumie nawet trochę zepsułem sobie roboty bo wybrałem ten pędzel który wstawia sferki głębiej niż w połowie dlatego strony nie były symetryczne co potem musiałem trochę naprawiać.

Miło że się wam podoba. :)