Jump to content

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OEMowa felga OZ z FSO powiększona do 18" Zmieniłem układ śrub na 5x112 bo przy tym rozmiarze 4 wyglądały śmiesznie. Screeny z viewportu EEVEE Poniżej bez modyfikatorów.

Posted Images

Ciekawe materiały Szymku ;]

I nekst łan z serii ex'teriorów :/ czy aby to zjadliwe.

Dzięki ciastuch za model fotela, na testy pozwoliłem sobie go wykorzystać ;)

chata6post.jpg

Świeżak jestem w otwartej przestrzeni więc jechać jak leci!!

Edit:

...Bo nawet mnie sie to zaczyna podobać ;]

Artur: wywal tą aberację, bo aż oczy wypala. :D Ty czasem nie masz jakiejś dobrej maszynki liczącej? Nie możesz trawy jako geometrii wstawić, bo ta tutaj wygląda okropnie. Ale poducha w oknie jest po prostu genialnym detalem! :D

Sz.

arturprx2 - czadersko to wygląda. Drzewa tylko dziwnie powyginane.

mafialt - ogólnie spoko tylko przeszkadza tiling na kafelkach i sztywność materiałów.

JunioR - świetna ilość detali.

A bo wiesz pionix że ja od zawsze siedziałem we wnętrzach, te drzewa to jakieś darmówki. Coraz bardziej się napalam na te exteriorki więc trzeba będzie zainwestować w jakieś ciekawe biblioteki albo onyxa. W końcu jak się stoi w miejscu to się cofa :P

09121986 jak dla mnie to iesy są zdecydowanie za ostre. Wszystkie cienie jak żyletki. Ale to może moje zboczenie z miękkim oświetleniem :/

Bonifatz: bardzo fajnie, miecze świetlne też fajne. :D Jedyne co to we wnętrzu bym oparcia krzeseł ujednolicił, na przykład w takim samym drewnie jak nogi, bo strasznie przyciągają niepotrzebnie wzrok teraz. No i poducha w tej sofie do dopracowania. ;)

Sz.

dzięki ! fajno ze sie podoba! Co do fotek, to klient zaproponowal że dostarczy fotki ... no i dostaliśmy te "dwa nagie miecze" :P

Prawda Gregoras, troche pojechalem za ostro z desaturacją dzieki!

Tores jw :D

press : haha no miecze wyszly niezle ;) ... i tak pewnie z tymi krzesłąmi postąpie! dzieki! no tak :D pasiak trzeba zmienic ;)

Pipeline wygladal mniej wiecej tak. Podstawowy model zrobiony w maxie, pozniej tekturowanie w mari. Jak juz mialem opedzony caly model to przeriobilem diffuse'a na dispa i w zbrushu wyciagalem z niego detal. Tam jeszcze pozniej troche recznie rzezbilem mniejsze i wieksze zaglebienia. Na koniec jeszcze raz do mari zeby poprawic niektore rozciagniete miejsca, w sumie widac jeszcze miejscami ze przydaloby sie to jeszcze doszlifowac. Na koniec render w vrayu, zwykly sun i hderka. Compo w nuke'u. Pokazalbym screeny ale teraz nie mam dostepu do kompa bo sie zepsul:(

• KLICEK changed the title to Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019
  • KLICEK unpinned this topic
  • KLICEK pinned this topic