Jump to content

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019

Recommended Posts

• Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

OEMowa felga OZ z FSO powiększona do 18" Zmieniłem układ śrub na 5x112 bo przy tym rozmiarze 4 wyglądały śmiesznie. Screeny z viewportu EEVEE Poniżej bez modyfikatorów.

Posted Images

Panowie, to nie jest miejsce na dywagowanie na temat kto co robi. W tym wątku wrzucamy rendery testowe i niczym dziwnym nie jest używanie cudzych modeli. Także proszę poluzować gumę.

Wyczyściłem wątek z tej dyskusji.

Edited by Lucek
  • Like 1

eXPlosiV Poprawa mapowanie okna bo nieładnie wygląda szczególne dolna framuga a także pionowe mapowanie parapetu. Szczerze mówiąc to do tego klimatu co tu już masz bardziej by się nadawały jakieś zabrudzone szyby i nie tak intensywne światło ale to tylko imo.

up

dopatrzyłem się że jeszcze ci nie tak układa się tekstura na ścianie pod oknem w stosunku do tego co masz obok okna dałbyś materiałowi ściany jakiś bump albo displ ;)

@eXPlosiV

ladnie rafale, dobrze to pociagles, mnie ino te okno razi, mapping,

wogole widze ze masz w portfolio rzeczy ktorymi sie nie chwaliles jeszcze :)

E: hahaha nie mo to jak dostac negativ repa za zwyklego posta, hahahaha, [...]

Edited by Adek
  • Sad 1

Tak z ciekawości - ten czas był na CPU czy GPU? I czy masz bump mapę na fotelu? Bo widzę, że chyba z cieniowaniem coś jest nie tak (ostra krawędź na granicy powierzchni oświetlonej i zacienionej), u siebie zauważyłem ostatnio to samo i zastanawiałem się, czy to przypadkiem jak czegoś nie robię źle.

jak juz pisalem wczesniej, ze chce zrobic wieksze drzewo, tak wiec o to jest

render w vray, compo i postpro w ae, dorzucam dodatkowy render z clayem dla ludzi pokroju pewnego kolegi z forum, co by nie mieli watpliwosci

drzewko z iforest, dopicowane przezemnie, fotka z neta

allink.jpg

E: poprawka krawedzi

pozdro

Edited by plasti
wydaje mi sie ze slonce masz za bardzo od lewej, powinno swiecic troche bardziej od frontu IMHO, ale poza tym to nice

thx, ze sloncem mozliwe, troszku jakby inny kat, ale ciezko bylo wyczuc ustawienie slonca przy takim kacie

pozdro

plasti daj proszę linka do strony gdzie można takie drzewa kupić. Bo nie mogę znaleźć.

edit:

ah to iTrees kolekcja, tą znam, myślałem że wyszło coś nowego.

shadowsexpe - dzieki.

Edited by Loki
  • KLICEK changed the title to Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019
  • KLICEK unpinned this topic
  • KLICEK pinned this topic