Jump to content
NV

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019

Recommended Posts

@jamnique dla mnie czad chociaż nie wiem co to:)

ode mnie dwa małe teściki

mmo3.jpgmmo3.jpg

2kve.jpg

@jamnique dla mnie czad chociaż nie wiem co to:)

Model 3d kartonowego modelu statku kosmicznego ;] Dzięki. A tym razem kostka z Hellraisera w wersji Made In China.

nh3a.png

Edited by jamnique

Ostatni bardzo fajny. Przydałby się szerszy kadr w 2,39:1 (więcej miejsca przed i za autem) to wyglądabłoby jak pościg z filmu akcji.

@Tamyl91 ten sam blad co Berger zrobiles, auto skreca a droga rozmyta na wprost, bardzo slabo to wyglada. i kolo kreci sie chyba za szybko bo prawie nie widac felgi.

@[email protected] wszystko miodzio, mam tylko wrażenie, że ten deszcz wyszedł 'słabo' wygląda trochę jakbyś nałożył szraf w fotoszopie, nie mówię, że to źle ale ja bym jeszcze pokombinował nad tym. No i chyba też bezchmurne niebo trochę nie pasuje do klimatu deszczowego, to tyle co mógłbym się przyczepić :)

seba, super to wygląda. blada plama po lewej stronie i te żółte światła trochę przysłaniają budynek

kellyq te lwy pod taboretem to polymodeling ? ile ci sie zeszlo ? poka siate :D

09121986 troszeczke roznia sie te twoje lodki od oryginalu ale to szczegol... Wszystko jakies takie blyszczaco-plastikowe, za to render bardzo mi sie podoba, ladne swiatelko, klimatyczny:) No i aberacja taka ze nie wiedzialem czy mam zakladac anaglify bo zaczales sie zastanawiac czy to moze 3d w 3d

@Pawelkos - nie miało wyjść tak samo jak oryginale :) błyszcząco plastikowe fakt , chciałem się spróbować z taką produkcją żeby było bajkowo ale z abberacja przesadziłem :D mam tak że często za mocno zajeżdżam przy postprodukcji ale cały czas staram się oduczyć tego procederu :D

Pełny post tutaj - http://max3d.pl/forum/showthread.php?t=89914

Dzięki za koment :)

Pionix, a bez włączonych spotów nie wyglądałoby ciekawiej? Ten cień wazy po lewej na początku trochę mnie zmieszał :)

Od siebie daję mały test chromu na moim robo-zegarze :) Planuję zwiększyć refl., bo na razie wygląda to na stal.

sxpk.jpg

Czesc, po chyba 4 latach nieobecności wracam do 3D, i na początek żeby w ogóle cokolwiek sobie przypomnieć stworzylem taki renderek. Pozdrawiam i witam ponownie :)

MicInc - to jakiś szczegół większego interiora? Ładnie się prezentuje.

qOsU8Dm.jpg

Dzięki. Tak, to część interiora. Niedawno wrzuciłem kilka wizek na finished. To i jeszcze łazienkę i biurowiec.

Coś mocno poszarpany ten kindle :)

Edited by MicInc

MicInc - ładny DOF :)

DraB - poszarpało ci kindla ;) Deski chyba zbyt małe. Czym świecone?

Ode mnie kolejny render z prezentacją mebli. Uwagi i opinie mile widziane.

577635ed2dbd09fa.jpg

pionix - można by na moje oko troche solidniejsze cienie na dywanie zrobić żeby meble bardziej "solidnie" stały. I trochę dziwnie wygląda jak odbicia, na przykład na szafce po prawej, ciągną się takie same przez czarny materiał i szkło szyby (chyba można trochę reflection odpuscic na szybach).

Co do Kindla to faktycznie go trochę poszarpało, odpaliłem jeszcze PSa żeby coś zaradzić i chyba troszkę lepiej wyglada teraz (http://i.imgur.com/nprl52g.jpg). Światło bardzo proste, jeden vray light z prawej i jeden u góry skierowany pod kątem w stronę "sufitu" żeby ładnie doświetlał odbiciem.

Witam. Taki szybki test pierścionka. Jak waszym zdaniem to wygląda? Czy powinienem np oświetlać biżuterię HDRI czy tylko vray lightami?

[ATTACH=CONFIG]91449[/ATTACH]

Parę nowych modeli powstających w Chocofurze. Rendery to po prostu screeny z viewportu, czas renderowania to 15 - 20 sekund na 500 sampli (Gtx Titan).

7ax5.jpg

axl5.jpg

v760.jpg

ltkc.jpg