Jump to content
NV

Rendery testowe, testy shaderów, rendery for fun - 2019

Recommended Posts

siwy bardzo przyjemne wnetrze, modele własne tego wypoczynku bo fajnie wyszły nich ranty, jeśli własne to zdradź czym robiłeś

Siwy: czym świecisz na zewnątrz i co masz? To jest jakaś HDRI mapka z tym tłem? czy tło tych roślin wklejone w postprodukcji czy to zwykły jakiś plane z teksturą? Bo zawsze mam problemy z dobrym dobraniem tła na zewnątrz i przepaleniami a u Ciebie wygląda bardzo fajnie zresztą jak całość.

Tło to plane z texturą, model kanapy nie mój i dokładnie nie pamiętam czy to model + model czy coś innego. Oświetlenie to vray dome + vray sun

super właśnie takie fajne przytulne ciepłe wnętrze, fajnie jak byś dalej pociągnął temat w tym stylu będzie jakieś urozmaicenie pośród wizualizacji nowoczesnych wnętrz :)

lekkie post - temperatura, color balance, niebo rozjaśnione, lekka mgiełka na masce z-depth

MicInc fajny las i łaka troszkę tu nie pasują te ozdobne ogrodowe krzaczory, mgła fajnie wychodzi spod vrayenvironmentfog, niestety troszkę się renderuje ale efekt w postprodukcji jest lepszy niż przy z-depth

Krzaczory nie pasują, bo to te domyślne z forest packa. No i to tylko szybki test. A na vray fog przyjedzie jeszcze czas, żeby wypróbować.

super właśnie takie fajne przytulne ciepłe wnętrze, fajnie jak byś dalej pociągnął temat w tym stylu będzie jakieś urozmaicenie pośród wizualizacji nowoczesnych wnętrz :)

tu wrzuciłem więcej obrazków:

http://archetyp.pl/projekt_bono/

(na dole)

tu wrzuciłem więcej obrazków:

http://archetyp.pl/projekt_bono/

(na dole)

siwy mój komentarz był do pracy plastiego bo bardzo mi się podoba klimat tego wnętrza które zaczął tworzyć w ramach testowania światła i szkoda by się tak praca zmarnowała tylko w formie testu :)

Edited by skalpel3d

a to przepraszam ;)

nie ma za co, dziel sie wszystkim co masz, bo kawal dobrego stuffu :)

@skalpel3d

cos pomysle, siade dzisiaj i moze jakis pomysl wpadnie na wizke :)

To w sumie moja wina niby pisałem pod praca Plastiego ale było trzeba dać do kogo :)

Siwy ten projekt jest bardzo fajny i na pewno jako inspiracja świetnie się nadaje :) mowie teraz o twoich pracach

Plasti mam inne pytanie niedawno umieszczałeś animacje autka zostałem poproszony o zrobienie czegoś w tym stylu Auto jadące po plaży po skraju zalewanym przez morze czyli najprościej co jakiś czas będzie dostawało bocznie woda i teraz zastawiam się co leprze do wykonania czy realflow czy może phenix do obu mam dostęp

Edited by skalpel3d

Wrzucam maly teaser darmowych modeli dostepnych niebawem na chocofur.com :)

f9lc.jpg

luin.jpg

9225.jpg

57sz.jpg

lohq.jpg

@le_chu świetna kompozycja i świetne modele!!! Ta zielonawa farba na tym "druciaku" wyszła fajowo. Białe studio - miód na moje oczy :D Jaka wielkość tekstur? Bo ostre jak żyleta!

dzieki xmass, tekstury bez szaleństwa bo 2000 x 2000 ale starałem się mappingiem jakoś to tuszować + delikatny unsharp Photoshopie (na renderze i teksturze).

LeChu: 2 i 3 fotoreal ;) Ładnie

Ode mnie coś dla odmiany, żeby nie było że tu tylko wizki i wizki ;)

Scenka zrobiona w pare h dla relaksu.

Final.jpg

lechu, świetne modele i rendery.

karkosik, ładnie to wygląda, jest real