Jump to content

Animacja Netia

Recommended Posts

Bardzo fajny timing i duży szacun za szybkość, choć domyślam się, że jak się zrobiło kilkaset filmików to już jedziesz jak na taśmie. Tylko w tym przypadku było przyjemniej, bo tak jak wspomniałeś nie było nikogo nad tobą.

Gratuluję 3 miejsca.

Praca na prawdę na bardzo wysokim, dla mnie nie osiągalnym poziomie. Choć szczerze mówiąc zdziwiłem się, że otrzymała 3 miejsce (tak, że tak wysoko! :). Tak jak kilka osób wyżej zauważyło dla mnie bardziej prawdopodobne było wyróżnienie przez Netię prac, które pokazywałyby starania zwykłych ludzi do zaistnienia na ekranie (sugerowały to m.in. teksty w spotach lub na www typu masz wpływ na to co oglądasz, także na reklamy, etc.). M.in. dlatego my zdecydowaliśmy się na taki, bardziej "przyziemny" pomysł, zapraszam do oględzin :). Nie mniej jednak gratuluję 3. miejsca, na prawdę zasłużone.

Kurcze, tak właśnie postanowiłem tutaj rzucić okiem idąc za wątkiem http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=81279 i przy okazji przejrzeć wszystkie te nagrody... Mocno mnie zastanawia kto to i w jakich kategoriach oceniał. Świetna robota Tomek, pod względem wykonania, docelowego odbiorcy, kompozycji... w zasadzie wszystkiego co jest faktycznie związane z reklamą i jako reklama może zostać uznane, to powinieneś mieć pierwsze miejsce. Na prawdę bardzo mocno się dziwię, że wygrało to co wygrało; jakby przewodniczącym jury był Tadeusz Drozda. :D

Bardzo dobrze to wyglada, gratulacje.

skk.

ps Jesli wolno mi zwrocic na cos uwage, to przydaloby sie troche zlamac rytm, czyms zdziwic widza w okolicach 2/3 filmu. Powtarzalnosc i rytmicznosc montazu zabieraja w tym przypadku uwage (czy raczej jej nie buduja).