Jump to content
Sign in to follow this  
jefim

Platige Image otwiera szkołę ?

Recommended Posts

Ostatnio obiło mi się o uszy że Platige Image chce otworzyć szkołę w Białymstoku. Czy ktoś mógłby potwierdzić, lub zdementować tą pogłoskę. Słyszałem, również że Evermotion przystaje do podobnego pomysłu.

Czy to tylko plotka?

Guest Chrupek3D

a Białystok to w którą to stronę?

Coyote - takiś sprytny to wpisz w google "Platige Image otwiera szkołę".

To chyba było do wypowiedzi Chrupka3D. Akurat Białystok to stosunkowo łatwo wygooglać ;)

Wow! To ci niespodzianka. Ostatnio Platigowcy coś tak siedzą cicho, nikt się nie wygadał nigdzie.

No pozytywny news. Czekam na coś większego żeby na głównej zamieścić jak będą szczegóły. Bo na razie to prasa lokalna, projekt jak rozumiem w toku.

No szkoda, że to daleko dla wielu osób chociaż sam Białystok ma naprawdę mocną ekipę jeśli chodzi o 3D. Fajnie, że udało się tym dwóm firmom zgadać.

Jefim: faktycznie, dobra ta fraza :)

A ja tak zapytam i gdzie niby ci ludzie maja pracowac ? W Polsce jest pare firm na krzyz i nic sie nie zanosi zeby mialo byc ich wiecej

Z tego co zrozumiałem to właśnie tam. Zresztą dzisiaj podobne inkubatory i przedsięwzięcia działają w różnych miastach i sprawdza się to dobrze. Przeciez tutaj nie jest powiedzane, że to będzie tylko reklama 3d. No i przecież chyba zamykanie się na Polskę byłoby od początku błędem. Myślę, że miejsca jest sporo, można zaobserwować przede wszystkim co się dzieje na rynku wizualizacji. Sporo małych firm ma zlecenia na zachodzie.

A artykule nie jest mowa o żadnej szkole jeśli dobrze zrozumiałem. Ale czekam też na jakieś szersze informacje "od stron" bo prasa lokalna lubi pisać bardzo ogólnikowo i często sporo pomijają.

Przypomniało mi się o tym, a słabo znam się na Google. Ma ktoś może jakieś informacje jak tam temat, coś tam się dzieje, wydarzyło, czy się po prostu ze$rało?