Jump to content

Stroje i meble z baroku i renesansu


Recommended Posts

Witam!

Szukam stron ze strojami renesansowymi, barokowymi jak i również z meblami z tamtych epok, np.: meble typu ludwik. Potrzebuję do modelowania 3D, jak i tworzenia realistycznych tekstur dlatego potrzebne są mi bardzo dobrej jakosci zdjęcia. Wiem, że na sieci są zdjęcia z tej tematyki, ale nierzadko są słabej jakości. Jakby ktoś trafił na stronkę/i z dobrymi jakościowo zdjęciami będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
  • 2 years later...

jeżeli Cię to zainteresuje to znalazłam meble które są stylizowane na stare, z białego drewna a raczej stylizowane na białe drewno. Ogólnie szukam takich mebli bo chciałam sobie urządzić w tym stylu łazienkę i kuchnię. Na początek właśnie te dwa pomieszczenia.

polaranz2.jpg?1393921961

Jak jestem na trasie to często wchodzę na pchli targ, czy przydrożne meble i drobiazgi sprowadzane z Niemiec czy innych zakątków. Pośród mnóstwa ilości śmieci i rupieci, czasem zdarzają się okazy za małe pieniądze. Rzecz w tym, że często trzeba włożyć dużo pracy, żeby je odrestaurować, odnowić i odświeżyć. ale moim zdaniem warto. Chociaż przyznam że to jest zajęcie wymagające czas i cierpliwości. Podajcie jakieś miejsca, gdy wy szukacie staroci. Głownie mnie interesuje województwo małopolskie, ale zdarza mi się jeździć po Polsce więc inne miejsca też będą mile widziane.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy