Jump to content
Baggins

Premiera nowego Intra do Wiedźmina 2

Recommended Posts

Moim zdaniem bardzo dobra animacja (ładne oświetlenie), chociaż mam podobne zastrzeżenia co niektórzy tu się wypowiadający, a zwłaszcza: Luki Luki i OmeN2501 (plus wszyscy mają podobny zarost), ale i tak jest to jeden z najlepszych cinematików jakie widziałem. Intro do pierwszego Wiedźmina nie podobało mi się, ale tutaj daliście czadu ... z nawiązką :) Gratulacje!

Edited by Piotr Grzebielski

ładna praca miłe zaskoczenie, ale jak wiadomo zawsze może być lepiej :)

a można wiedzieć kto z forum pracował przy tym jeszcze bo z nickami i nazwiskami łączę tylko kilka osób jak narazie

gratulacje dla ekipy całej

piekny trailer. przyczepilbym sie do 'miekkosci' animacji jak marek, byc moze do 'okraglosci' postaci (lysy umiesniony na przyklad - pierwsze skojarzenie z zolwikiem...)

swiatlo piekne, rozpadajacy sie statek i praca kamery. ohh ahh

Guest User190

Hohoho, chłopaki daliście radę! Gratulacje!

Z uwaga to to samo o czym bylo juz wczesniej wspomniane: czyli animacja czasami troche wydaje sie malo naturalna, shaderki skory troche plastikowe, wiecej SSS-a by sie przydalo, choc pewnie w tak jasnym otoczeniu ciezko to uzyskac, no i co mi sie najbardziej rzucilo w oczy to kiedy hardcorowy koksu skacze do wody to przydalby sie jakis rozprysk. Ale tak poza tamy to full profeska i pelen podziw! Swietny scenariusz i ujecia. Mi tak samo jak Mirachowi podobaly sie zmrozenie i pozniejsze rozpadanie, jaki i smaczki typu wirujaca strzala :D. Bardzo chetnie zobaczylbym makingofa ... Gratuluje swietnej roboty :)

Który się zaczytywał w komiksach Rosińskiego i Van Hamme'a? Przyznać się! :)

Całość urywa łeb, jak zwykle. Jedyne co razi to drewniane ruchy postaci. Taki brak subtelności...

Uff. To był długi dzień. Mam tylko sekunde przy kompie. Teraz tylko parę słów, pewnie jutro będzie łatwiej wycisnąć więcej informacji. Dziękuję za dobre przyjęcie tego filmu. To zawsze wielka nagroda dla nas wszystkich. Ja jestem mega dumny z całej ekipy, że to się udało dociągnąć do końca z taką jakością.

A poprawić da się coś zawsze, i wiele rzeczy tam jeszcze zostało, które mogłyby być lepsze, ale też od czego są kolejne projekty :-)

salut

t.

wypas trailer / troche mi sie pierwsza polowanie podoba / ale cala druga jest naprawde git

co do animacji to faktycznie troche jest slabo mocap obrobiony i nie widac czasami dobrej interakcji pomiedzy postaciami czy otoczeniem ... ale juz scena walki na koncu jest naprawde swietna ./

wielkie brawa jeszcze raz

calosc naprawde prezentuje sie kozacko

Guest fishinthewater

Odwaliliście kawał dobrej roboty. Oglądam i oglądam...

pzdr.

Baja bongo! Miód malina... choć przy intro do pierwszej części też byłem osikany... "300" się udzieliło :D

Mysle ze PI powinno dodawac jeszcze wiecej blura w tle i glowow na plaskich bladych bielach, ale ogolnie mi sie Podoba bardzo. Nie ma co narzekac : p Chociaz mozna napisac wiele.

Ło Jezusicku! Rewelacja! Toż to jeden z lepszych cinematików.

Początek faktycznie trochę nie bardzo, jakościowo świetne, ale niektóre zachowania wyszły sztucznie, np. śmiech króla i facepalm czarodzieja (wygląda jakby bał się dotknąć swojej twarzy). A potem wychodzi Leto rzuca kapsułko-granatem i nic już nie jest takie samo :D Jest MOC! Scena walki cudna.

Gratuluję i dzięki

Pokaz strzelecki też mi się skojarzył z albumem "Łucznicy" Thorgala.

Genialne sceny w lodzie! Letho prezentuje sie znakomicie!

Super plastycznosc sceny walki, swietnie wyważony slow motion

Swietna praca kamery

minusy:

Identyczni zapaśnicy, (blizniacy?)

Przesuniecie reki Letho w 1:14 (przy czym wczesniej z udezeniem chwyta sie barierki, wiec nie jest to 'szukanie uchwytu')

Wypaśny łucznik, by strzelac szybko, nie zmieniał by uchwytu cięciwy 2:56

reszte napisali chłopaki wyżej

dla mnie MEGA WYPAS! ktory moze zrobić hype dla W2 na skale trailera Dead Island :)

tyle dobrej roboty i zaangażowania dla stworzenia waty reklamowej bez żadnego przekazu... no ale teraz takie czasy...tylko pieniądz tworzy pieniądz... a nie światopogląd ...światopogląd.... a może się mylę....:)))

oj dziadek, to tak jakbys oczekiwał, że Twój lekarz nie przepisze Ci leków, co Ci zaszkodzi, bo powinien działać w zgodzie ze swoim światopoglądem, wg. któego którego jesteśmy tylko marnym pyłem. Oni wykonywali swoja pracę - jak kierowca autobusu. Taki zawód, ze mozna się pochwalić (w przeciwieństwie do kierowcy autobusu) wynikami pracy.

mi się podoba. Nie podoba się to co innym, ale ogólnie spoko. Słabo wyszło to chlupnięcie do wody - rozumiem, ze on miał się wśliznąć pod wodę ale z tej odległości to myślałem ze się gdzieś schował w statku.