Jump to content

Recommended Posts

Witam zrobiłem kilka wizualizacji Mc cafe myślę że jest zjadliwe ;) 93945402.jpg33340311.jpg43601804.jpg44030673.jpgmccafe.jpg

Edited by Gopakos

Ładne ale jest parę rzeczy które można by dopracować. na pierwszym toffie wygląda trochę jak olej, ale w każdym razie jest zbyt przezroczyste i śmietanka czy też bita śmietana powinna być chyba delikatnie porowata a nie taka idealna masa. Na plus przezroczysty kubeczek, krople i studio. Ogólnie ładne ;]

Pozdrawiam i witam na forum

Wyglada troche jak lód :). Ale wypas. Mozes uszczknac rabka tajemnicy jak zrbiles polewe na smietance :).

Jeśli miałobyć bardzo realistycznie to możnaby na pewno się przyczepić kilku rzeczy. Mi natomiast sięwydaje, że miało być plastycznie-reklamowo, i pod tym względem uważam, że to świetna praca. Bardzo fajnie cieplutko dobrane kolorki. Cholernie zachęcające. Mógłbym coś takiego zobaczyć na billboardzie. ;)

Sz.

dokladnie, slowo w slowo to co press napisal wiec nie bede powtarzal

poza tym naprawde super strona i projekty na niej, gratuluje

bardzo fajne. az musialem spojrzeć na nazwe dzialu bo myslalem ze to wektor. bardzo czyste i reklamowe.

Dzięki wielkie za miłe słowa. Zdaje sobie sprawę że można tam jeszcze trochę poprawić ale tak jak mówicie jest zachęcające a o to chodziło więc cel chyba osiągnięty ;)

smacznie smacznie :) tylko fakt widać jedną kawę i 3 lody tam :) no chyba że to lody a nie kawka :) tak czy inaczej aż chce się kupić - cel osiągnięty ;) Pozdr

jest bardzo ładnie i myślę że większość raczej nie wnika w to czego tu nie czuć, może być tak że na pierwszy rzut oka to rzeczywiście smakowity kąsek i skupią się raczej na zakupie produktu z reklamy, nie na reklamie :)

Proszę poprzedzić wątek odpowiednim prefixem i przeczytać regulamin galerii 3d.

Bardzo dobre. Mogłeś tylko więcej kawy nalać. :)

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy