Skocz do zawartości

teczka 2d emenems


emenems

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Hej!

Bardzo mi się podoba jak tak tradycyjnie szkicujesz (ogólnie kocham szkic, więc... piękne szkice mnie po prostu urzekają, a Twoje szkice trafiają w me gusta ^^). Miniaturki - bardzo fajne. Moim faworytem są te żuko-kobiety z postu 135. Miodzio. I bardzo fajne wariacje :) Te kadry z kulą też bardzo mi się podobają - dla mnie świetnie można nimi opowiedzieć historię. Dobra robota! Bardzo też mi pasują te klimaty cyber i Metro 2033 u Ciebie. Widać, że się dobrze w nich czujesz. Świetnie też, że co i rusz eksperymentujesz, próbujesz czegoś innego. Co mogę powiedzieć... chwilę mnie nie było, a tu tyle dobrych rzeczy się pojawiło :) Oby tak dalej! Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc z tym korytarzem to się nieco bardziej bawiłem, sam korytarz powstał jako nauka modelowania w 3d, a te pracki to taka próba zasugerowania jakiegoś backstory, żeby lepiej sprzedać lokacje, pokazac jakiś klimacik.. ;-)

 

 

 

5_zpsydfyt1tk.jpg

 

render

 

raw%20render%20corridor_zpsndquebnb.jpg

 

 

drugie podejście

 

dark_zpsrrfcqtic.jpg

 

render

 

raw%20render_dark_zpso8hlolke.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

render i model w modo.. ;-) siem uczem... :P :P zbrusha to tu za bardzo nie było.. :P

 

a przy okazji wrzuce coś niecos.. :D

 

postacie z mentorshipa z Anthony Jonesem.... z duma i radością mogę powiedzieć że wszystko z łapy walone, żadnego 3d, fotki to najwyzej w postaci lekkich fototekstur.. ;-)

 

a przy okazji, ta postać pojawiła się w 2d artist w galerii... trochę to surrealistyczne że ciągle mi w to ciężko uwieżyć... :P jakby kto był zainteresowany to nr 119... ;-)

 

Marek_Mazur_char_fantasy_3_SD_zpsjotwb24a.jpg

 

Marek_Mazur_char_scifi_5_SD_zpskfrj3uvs.jpg

 

 

 

 

pozdro ;-)

Edytowane przez emenems
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności