Jump to content
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Witam

W ramach ćwiczeń i szlifowania warsztatu postanowiłem zrobić kilka wizualizacji domu w Pyskowicach autorstwa Medusagroup.

Praca nad wizualizacjami trwała kilka miesięcy z długimi przerwami na sesje, projekty na uczelni i inne zlecenia. Starałem się wycisnąć co się da z tego obrazka bo mój komputer nie jest w stanie udźwignąć już więcej geometrii :) .

Soft to : 3ds max + Vray, Photoshop i After Effects .

Proszę o konstruktywną krytykę i komentarze.

Pozdrawiam

wiz2out6.jpg

wiz21out3.jpg

fxc0002copyout3.jpg

Bardzo fajnie Ci to wyszło, ale krzesła na ostatnim psują kompozycje.

Ile Ci sie liczyło to ? i na czym :)

Pozdro

Dzięki. Czas to ok 4-5 godzin na ujęcie, ale większym problemem była ilość geometrii i obiektów proxy, mój komputer ledwo to udźwignął. A sprzęt to laptop Toshiba z Dual Core 2,1ghz, 4gb ramu i grafiką Ati 512mb ( grafika chyba nie ma znaczenia ).

wg mnie trzecie super, trawa świetna na trzecim. Na pierwszym i drugim ma trochę zbyt wyraźny wzór (ja również z tym walczę). No i na pierwszym trochę zbyt mocna aberracja, ale ogólnie bardzo ładnie.

Dzięki, do trawki faktycznie przydałoby się zrobić jakąś dodatkową "kępkę" żeby urozmaicić podłoże, zieleń to duży i wymagający m.in. sprzętowo temat, ale będę z nim walczył. :)

jak nie robisz mega zoomów , to dalszy plan możesz mniej posiać proxy a wrzucić ładną trawkę na vraydips mod na wypełnienie , powinno pomoc Ci to udzwignąć.

Sign in to follow this  

• Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy