Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

 

Chciałbym się podzielić pracą, którą niedawno wykonałem dla duetu Jems Architekci i Max Boegl.

Zachęcam do obejrzenia poniższego krótkiego klipu, który obrazuje etapy powstawania wizualizacji.

 

 

uniquevisionstudio01.jpg

 

 

 

uniquevisionstudio05.jpg

uniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio06.jpguniquevisionstudio04.jpguniquevisionstudio02.jpguniquevisionstudio02.jpguniquevisionstudio03.jpg

Edited by rafalb
Link to post
Share on other sites

fajne to, podoba mi się "klimatyczność" obrazków. Możesz się podzielić informacją gdzie takie fajne duże drzewa można znaleźć do wklejania?

Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne za komentarze, miło słyszeć, że prace się podobają.

Loki, odnośnie drzew pomimo naprawdę szczerych chęci niestety nie podam Ci konkretnego namiaru na ten zbiór, bo gromadzę wiele materiałów i mam spory bałagan. Zapewne pytasz o te z trzeciego obrazka. Tak czy inaczej bardzo rzadko wklejam gotowce, często maluję albo bardzo mocno modyfikuję pod konkretny kadr. I wbrew pozorom wiele z nich pochodzi z kiepskich, zwyczajnych zdjęć.

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za motywujące komentarze, miło, że praca znajduje przychylny odbiór. Touch - jeśli chodzi o ludzi, nie mam tu żadnej sztuczki w zanadrzu. Wszystko wykonane w ps, stosunkowo pracochłonna rzecz, dopasowywanie postaci, albo większych fragmentów z innych zdjęć widowni. Jeśli chodzi o muzykę, to kawałek "Rendering Harmony" autorstwa Cbreez'a, pełne info znajduje się w napisach końcowych.

Link to post
Share on other sites

goat91 bardzo często pracuję z pominięciem jakiegokolwiek renderowania, co może brzmieć mocno zaskakująco. Niektóre prace tworzę nawet z pominięciem modelu 3d, ale to już rzadziej. W tym przypadku wykorzystałem sketchupa + w kilku ujęciach wykonałem robocze, bardzo proste rendery nakładką vraya.

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy