Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Chciałbym się podzielić pracą, którą niedawno wykonałem dla duetu Jems Architekci i Max Boegl.

Zachęcam do obejrzenia poniższego krótkiego klipu, który obrazuje etapy powstawania wizualizacji.

uniquevisionstudio01.jpg

uniquevisionstudio05.jpg

uniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio01.jpguniquevisionstudio06.jpguniquevisionstudio04.jpguniquevisionstudio02.jpguniquevisionstudio02.jpguniquevisionstudio03.jpg

Edited by rafalb

fajne to, podoba mi się "klimatyczność" obrazków. Możesz się podzielić informacją gdzie takie fajne duże drzewa można znaleźć do wklejania?

Dzięki serdeczne za komentarze, miło słyszeć, że prace się podobają.

Loki, odnośnie drzew pomimo naprawdę szczerych chęci niestety nie podam Ci konkretnego namiaru na ten zbiór, bo gromadzę wiele materiałów i mam spory bałagan. Zapewne pytasz o te z trzeciego obrazka. Tak czy inaczej bardzo rzadko wklejam gotowce, często maluję albo bardzo mocno modyfikuję pod konkretny kadr. I wbrew pozorom wiele z nich pochodzi z kiepskich, zwyczajnych zdjęć.

Dziękuję za motywujące komentarze, miło, że praca znajduje przychylny odbiór. Touch - jeśli chodzi o ludzi, nie mam tu żadnej sztuczki w zanadrzu. Wszystko wykonane w ps, stosunkowo pracochłonna rzecz, dopasowywanie postaci, albo większych fragmentów z innych zdjęć widowni. Jeśli chodzi o muzykę, to kawałek "Rendering Harmony" autorstwa Cbreez'a, pełne info znajduje się w napisach końcowych.

goat91 bardzo często pracuję z pominięciem jakiegokolwiek renderowania, co może brzmieć mocno zaskakująco. Niektóre prace tworzę nawet z pominięciem modelu 3d, ale to już rzadziej. W tym przypadku wykorzystałem sketchupa + w kilku ujęciach wykonałem robocze, bardzo proste rendery nakładką vraya.