Jump to content
ledyr

[wip] Scena: Stacja benzynowa

Recommended Posts

fajnie ze sie wam podoba :)

skriny sa z UDK oprocz osobnych propsow ktore sa z marmoseta

jest w tym dystrybutorze jeszcze fajna zabrudzona szybka ale wyglada fajnie tylko w udk wiec nie ma jej na poprednim obrazku

siatex:

gas_pump_wire.jpg

tekturki:

gas_pump_tex.jpg

2 nierozniace sie niczym tekstury tylko kolorem? rozrzutnosc :P

ps.

nie lubie twojej maniery pokazywania tekstur...

brunek chyba lepiej zrobic rozrzutnie do folio niz tylko jeden wariant co?

oj tam oj tam, mniej miejsca zajmuje w prezentacji ;p

PS ty podstepny zmieniaczu postów :D

@ledyr skoro tak chętnie się chwalisz teksturkami to poproszę making ofa + tutorial o teksturowaniu :D

joke ;P

a tak na serio to bardzo fajnie to wygląda ;) Gratki!

Ładniutkie :D juz wiem, ze to enviro będzie bardzo spójne i dobrze zrobione technicznie :D

Dawaj dalej...

Swoją drogą, to podstawa od parasola jest jakaś nienaturalnie mała, a sam kij też trochę za cieniutki, ale chyba się czepiam :d

Będziesz ją robić na działającą, czy może jednak się pokusisz na opuszczoną?

dzieki :)

FiK - daje dalej ale po cichu ;P

na odwrót, pokusze sie o działającą

Chyba teraz zajme sie scena bardziej niz propsami.

Popracuje teraz nad terenem i foliagem, zeby wygladal porzadnie, trawka zeby wygladala porzadnie itp bo poki co podloze wyglada jak prosta geometria z tilujaca sie tekstura...

trash_bin.jpg

fajne to ujęcie stacji z drogą ;] reszta modeli też super :)

troche pozmienialem to i owo, glownie ustawienia renderingu, color grading etc.

d3.jpg

d2.jpg

d5.jpg

d6.jpg

miodnie - daje rade... ale np pod tym daszkiem masz baardzo dziwne swiatlo/cien.... pompy jakos sie gubia...

i nie bardzo mnie przekonuja te rozmycia... miejscami az ciezko sie na to patrzy... (np. najblizsze drzewo w okolicach smietnika na tyle - jakby mi ktos gogle 3d zabral)

tak czy siak - malinowo

aha - mialem napisac wczesniej - te zielone plastikowe smietniki troche mi nie pasuja klimatycznie (samo wykonanie jak najbardziej pro - ale stylistycznie - jakos ciezko mi sobie na tej stacji takie wlasnie smietniki wyobrazic :)

pozdrawiam

f.

dzieki za gwiazdki :)

ftorek - tak bede musial dac inaczej swiatla pod daszkiem, pewno 1 z przodu dystrybutoea i 1 za nim. Poprawiłem troche tez rozmycie (zmniejszone i atakuje dalej niz poprzednio) co do smietników to racja troche nie pasuja ale mialem dobra refke ^^, mam nadzieje ze ta scenka jakoś uciagnie te nie pasujace smietniki bo raczej nie bede ich robil od nowa. dzieki :)

Poraszek - Przereklamowane? teraz mi to mowisz jak juz jestem prawie w polowie? :D

plasti - dzięks :)

Troche poobracałem viewportem od czasu ostatniego updatea, troche nawet tam zaprogressowalem troche scenke.

dorobiłem rusztowanie i gruz ale porzucilem na chwile exterior i zajalem sie srodkiem bo byl mocno nie ruszony.

f_interior.jpg

f_rusztowanie.jpg

f_rubble.jpg

nie jestem do konca zadowolony z tego gruzu, wyglada jakos tak mało ostro, troche jak mydło albo masło ;/

jesli pod koniec bedzie kuło w oczy to pewnie coś z nim jeszcze zrobie

rubble.jpg

PS. Sorki za te babcie ale akurat tylko to mam w udku i to w dodatku w trojpaku :D

na zakręcie tak niebezpiecznie na stację zjeżdzać.. nie no żartruję D: jest git, dystrybutor i śmietnik mi się bardzo podobają

Co do gruzu, chyba zapomniałeś o pęknięciach na cegłówkach i kaflach, takie rzeczy zazwyczaj lubią sobie popękać podczas rozbiórki. chyba że jacyś zawodowcy je wyciągali i były dość młode :P

No pęknięcia faktycznie wiecej by sie przydalo na tym gruzie ale i tak mi sie podoba bardzo !:) ile taki ma polygonów bo chyba sporo hm ?:)

@ledyr bardzo fajnie sobie radzisz z teksturowaniem tego wszystkiego. W czym mapujesz? Korzystasz z jakiś opracowanych tricków czy opierasz się na cierpliwości?

Pozdrawiam,

polka - zaloze sie ze jest tam jakis znak informujacy o zjezdzie na stacje bo inaczej to rzeczywiscie hardkor by był :D

floo - thx. no nie wiem chyba wszystko standartowo robie. uzywam maxa

jep, pewnie macie racje i tych pekniec za malo zrobilem.

Ile poligonow? boje sie nawet sprawdzic :D

bardzo fajnie sie prezentuje, ale wydaje mi sie, że sufit jest troche za wysoki. Spójrz na pana, drugie zdjęcie z pierwszego postu.

Pozdrawiam

Jon