Jump to content

3ds Max 2013 - trial dostępny!


Recommended Posts

U mnie nie działa cut :) Tzn. tnie bryłe, ale często po jego wyłączeniu max nie wychodzi z tego trybu i rozpierdzila siatke wokół po czym się crashuje. W sumie nic nowego. Bardzo ładny gradient w viewporcie i funkcja egg spline rekompensują te małe bugi.

Link to post
Share on other sites

A u mnie wszystko działa bezproblemowo, i to nie w testach, tylko zaryzykowałem i sprawdza się w pracy. Akurat nie potrzebuje v-raya, a modelowanie, mapowanie i wyświetlanie w viewporcie działa świetnie.

Link to post
Share on other sites

Chwilę testowałem gpoly. Zapowiadali kilkukrotne przyspieszenie ja wyciągam zaledwie 0.5, 0.3 szybsza prędkość. Musze jeszcze przetestować na maszynie z dużą ilością prców. Zauważyłem kilka fuckapów na dzień dobry z gPoly. Największy jest taki, że nie przyjmuje TS'a wyżej co czyni go trochę bezwartościowym wynalazkiem w tym momencie.

Link to post
Share on other sites

Potrzebuję pomocy. Czy ktoś orientuje się jak pobrać Maxa 2013 w wersji studenckiej? Strona podana w linku udostępnia tylko opcję "join community" a na liście software'u dla studentów jest tylko Max 2012.

Link to post
Share on other sites

U mnie wrażenia mieszane. Z jednej strony odezwało się więcej wątków procesora przy viewporcie. Z drugiej strony wydajność ze 3 razy gorsza :(. Ta sama scena, nawigowanie w 2012 dużo dużo sensowniejsze. Coś jest zmienione w wyświetlaniu, gdzieś jest dodany jakiś anty aliasing, może to powoduje te problemy, ale tak się wkur... że nie miałem siły szukać. Kolejny gorszy max?

Link to post
Share on other sites

U mnie działa wydajniej niż 2012.Zniknął lag przy pan i rotate,particle i hair w viewporcie o wiele lepiej niz w 2012.Coś czytałem że maja buga- drastycznie spada wydajność przy włączonym backface cull.Może masz włączone u siebie i muli.

Link to post
Share on other sites

Coś tam pomogło, maxowa statystyka wzrosła z 6fps do 10 - 12, ale nadal to mało w porównaniu do 24 - 40 z 2012... Scena 22mln poli. Jak coś wymyślę / coś się zmieni w temacie dam znać.

Link to post
Share on other sites

ok, dzięki, jak na razie dostałem dość dziwnego maila od autodesk student community w tej sprawie:

"2013 versions for all the products have not been released. You will be informed about the release soon."

Rozumiem że pisząc "versions" mają na myśli "student versions".

Link to post
Share on other sites

No wlasnie czy ktos z szanownych forumowiczow ktorzy maja juz 13 na swoim kompie mogli by powiedziec o co dokladnie chodzi z tym futeursem egg spline, bo opis funkcji niby rozumiem ale nie rozumiem. Chyba ze to jest tak glupie ze wlasciwie to rozumiem ale moj mozg nie akceptuje tego jako fakt :]

Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy